Szívesen vennél részt nap mint nap olyan nagy volumenű épületautomatika projektek
tervezési folyamatában, mint a MOL Campus, BOG Hotel és Irodaház,
Seiren autókárpit gyártóüzem, Toray szeparátorfólia gyártóüzem,
Nestlé állateledel gyár vagy Ózon Hotel & Luxury Villas?

Ha igen, csatlakozz partnerünkhöz és szerezz új élményt az ELSZÖV-AUTOMATIKÁNÁL!

Olyan projektek ezek, ahol a gyártási folyamatokhoz, raktározáshoz,
irodai munkavégzéshez és egyéb, speciális funkciójú épületekhez az
ipari épületautomatizálást, mint páratartalmat,
kívánt hőmérsékletet, levegő minőséget biztosító, füstelvezető, tűzjelző,
rendszerekhez szükséges nyomvonal kiépítést, elektromos bekötéseket,
majd a PLC, DDC vezérelt elosztószekrények gyártását és beüzemelését is ők végzik.

Az alábbi munkakörbe várják jelentkezésed:

ÜZEMBEHELYEZÉSI TECHNIKUS

Miért érdemes hozzájuk jelentkezned?
  • Mert a munkádat és szakmai fejlődésedet a belépésedtől kezdve segítik. Ha úgy érzed, van olyan terület, amely fejlesztésre szorul, éves képzési tervük keretében ezeket az igényeket felszínre hozhatod, aminek megvalósítását aztán örömmel támogatják (szakmai konferencián való részvétel, nyelvi képzés stb.)
  • Mert, vezetőik közvetlen kapcsolatban vannak a csapat összes tagjával, nyitott ajtókkal várnak mindenkit
  • Mert csapatuk barátságos, családias hangulatban dolgozik együtt, figyelnek a támogató légkör folyamatos fenntartására
  • Mert náluk együtt dolgoznak a pályakezdők és a tapasztalt kollégák, így remekül kiegészítik egymást, mindenki tanulhat mindenkitől
  • Mert cégük stabil lábakon áll, stratégiában gondolkodnak, így a piaci változásokra gyorsan tudnak reagálni, emiatt hosszú távon számíthatsz rájuk
Miért szeretsz majd náluk dolgozni?
  • Mert figyelembe veszik az egyéni igényeidet és megtalálják rá a megoldást
  • Mert jobbnál jobb kihívásokkal találkozhatsz
  • A családias hangulatot féltve őrzik, amelyet kéthavonta tematikus programokkal tovább színesítenek (pecázás, sportnap, csapatépítő, családinap, karácsonyi party, kirándulás)
  • A magas minőségű szakmaiság mellett mindig jut idő a humorra és a jókedvre a hétköznapokban is
Milyen egyéb előnyökkel jár majd számodra, ha őket választod?
  • Náluk minden területen olyan kollégákkal fogsz találkozni, akiknek a fókusza mindig a megoldáskeresésen, a pontos információ megosztáson és egymás segítésén van
  • Alvállalkozóikat szigorú szűrőkön keresztül választják ki, ennek köszönhetően sok olyan, hosszú évek óta tartó üzleti kapcsolatot alakítottak ki, amelyek biztosítják az elkötelezettséget, a minőségi munkát és az igényeik magasszintű megvalósítását
  • A szakmai kihívásokon és szuper csapaton felül olyan bérezési csomagot állítottak össze Neked, amely az élet minden területén hozzáad a minőségi életedhez:
  • Magáncélra is használható gépjárművet, amibe a szükséges céges eszközök kényelmesen beleférnek
  • Próbaidőt követően kimagasló éves cafetéria keretet (bruttó 1.040.791 Ft), amelynek elemeiből szabadon választhatsz (most az egyik legnépszerűbb, hogy ha van, a hiteledet is ebből finanszírozhatod, de egyéb más lehetőségek is rendelkezésre állnak)
  • Cégük ezen felül gondol a nyugdíjas évekre, ezért nyugdíj megtakarítást is biztosít részedre
  • Egészségbiztosítás keretében orvosi ellátásban is részesülhetsz, amelynek óriási előnye, hogy rövid időn belül jutsz vizsgálati időponthoz és minőségi ellátáshoz, mert fontos az egészséged
  • Egészségpénztári tagságot, amit számos dologra használhatsz fel
  • Havi nettó 40.000 Ft Rewin utalványt
  • A cég által biztosított laptop, tablet, telefon korlátlanul használható
  • Minőségi védőfelszerelés és céges munkaruha (láthatósági télikabát, softshell pulóver, póló, farmernadrág)
  • 60 fős csapatuk több mint 1000 négyeztméteres telephelyükön tevékenykedik nap mint nap, ahol az elosztószekrény-gyártás is helyet kap
Mindezért mit kérnek Tőled?
  • Rugalmasságot, hiszen a projekt helyszínén mindig lesz olyan feladat, amit azonnal meg kell oldani
  • A projekt csapat fontos része leszel, ezért a szoros együttműködést – többségében szoftvermérnökökkel -, az információáramlás fenntartása elengedhetetlen a projekt sikerességéhez
  • Otthonosan mozogj a séma rajzok olvasásában, hogy az alapján könnyedén végig tudj menni a gépészeti rendszereken, hogy azok megfelelően kerültek-e beszerelésre
  • Ismerd a terepi eszközök működését (hőmérők, páramérő, zsalumozgató, frekvenciaváltó), hogy azok ellenőrzése gördülékenyen menjen
  • Kitartásodat és kíváncsiságodat, „az addig nem nyugszol, míg rá nem jössz a megoldásra” érzést, ha hibába ütközöl
  • Kommunikációs hatékonyságot, hogy az ellenőrzés során felmerült hibákat az alvállalkozókkal minél gyorsabban le tudd egyeztetni és elérni annak javítását
  • A precizitás számodra alap, ezért a beüzemelési és egyéb jegyzőkönyvet, check-listet nem okoz gondot napi szinten vezetned, mert tudod, hogy ezzel a magad és a kollégáid munkáját is segíted, könnyen vissza követhető lesz minden
  • Ügyfél-központúságot a megbízó irányába, minden egyes egyeztetés alkalmával erősítsd meg őt abban, hogy jó döntés volt minket választania
  • Projekt végén hozd be a tapasztalataidat, tegyél javaslatot arra, hogy az esetleges hibákat, hogyan tudnánk a jövőben kiküszöbölni, milyen tanulságokat érdemes levonni
  • Automatika műszerész, automatika technikus, automatika berendezések üzemeltetésének irányítása, üzemeltetése, PLC programozó végzettség valamelyikével rendelkezz
  • Többségében SIEMENS termékekkel foglalkoznak, ezért ezen termékek ismeretét örömmel veszik
  • Magas szintű Microsoft Office ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • B kategóriás jogosítvány, magabiztos vezetői gyakorlattal
  • TIA portal ismerete, Siemens XWorks (belső képzés keretében megtanulhatod)
  • Vidéki munkavégzés szükség esetén ott alvással
Előny:
  • Plandoc, Fieldwire, Trello ismerte és használata
Munkavégzés pontos helye, ideje:
  • ELSZÖV-Automatika telephelye, Budapest X. kerület (az Örs vezér terétől pár perc távolságra vannak, ingyenesen tudsz parkolni, ha autóval érkezel)
  • Hétfőtől csütörtökig 07.00-16.00 fél óra ebédszünettel, pénteken 07.00-13.00-ig
  • 1 nap Home office lehetőség
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!