Partnerünk a hűtő- és klímatechnikai hőcserélők egyik vezető gyártója.

Az innovatív megoldások független szállítójaként 1980 óta világszerte
nevet szerzett magának a jól megtervezett termékeivel.

Mágocsi üzemükbe keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

TERMELÉSTERVEZŐ

Főbb feladatok:
  • A napi/heti termeléshez szükséges csapatok összeállítása,
  • A termelésben résztvevő csapatok feladatainak tervezése vállalatirányítási rendszerben, és ennek gyakorlati felügyelete,
  • Menedzsment/vezetés részére történő termelési adatok jelentése, naprakész adatszolgáltatás,
  • Meghatározott terméktípusok gyártásának heti tervezése az optimális kapacitáskihasználás folyamatos biztosításával,
  • Szoros együttműködés a gyártási területtel,
  • Termeléstervezési törzsadatok karbantartása a rendszerben,
  • Kapcsolattartás a szükséges területekkel,
  • A napi tevékenységhez kapcsolódó mutatószámok figyelemmel kísérése.
Elvárások:
  • Tárgyalási szintű német és/vagy angol nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerezett tapasztalat,
  • Informatikai rendszerek használatában való jártasság,
  • Magas stressztűrő, és jó problémamegoldó készség,
  • Önálló munkavégzés.
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Kellemes munkahelyi légkör,
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Dinamikusan fejlődő csapat,
  • Azonnali munkakezdési lehetőség.
Munkavégzés helye: Mágocs

Munkaidő: Két műszakos munkarend

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka önéletrajzát bérigénye megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!