Partnerünk az Envirotrade Kft. az Envirotis cégcsoport tagja.

Stabil hátterű cégükhöz, hosszútávra keresnek megbízható
és felelősségteljes hulladékgazdálkodás és kereskedelem területén jártas
új munkatársat Budapestre az alábbi munkakörbe:

ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:
  • Új ügyfelek, partnerek felkutatása
  • Új és meglévő ügyfelek számára szolgáltatások értékesítése
  • Kereskedelmi kapcsolatrendszer kezelése
  • A cég képviselete tárgyalások és egyeztetések alkalmával kereskedelmi partnereknél
  • Ajánlatok, szerződések műszaki szakmai tartalmának egyeztetése a műszaki területtel
  • Ajánlatok, szerződések elkészítése, kiadása, nyilvántartása és nyomon követése
  • Kereskedelmi partnertörzs naprakészen tartása
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Hulladékgazdálkodás területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség, határozott fellépés
  • Proaktív, innovatív gondolkodásmód
  • Nyitottság a folyamatos fejlődésre és az újdonságokra
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Határidők pontos betartása
  • MS Office, kiemelten Excel felhasználószintű ismerete
Előnyt jelent:
  • Vegyipari tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
Amit ajánlanak:
  • Versenyképes bérezés
  • A munkavégzéshez szükséges céges autó
  • Céges laptop és telefon
  • Magas színvonalú egészségbiztosítási juttatás
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú, lendületes és összetartó csapat
  • Hosszútávú, stabil munkahely, határozatlan idejű munkaviszony
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletraját az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!