Partnerünk a kiskunhalasi gyártóbázisú Ganzair Kft.
a magyar kompresszortechnikai piac vezető szereplője.

Az energiaszektor egyik legígéretesebb területén,
a hidrogéntechnológiában a hazai ipari méretű zöld hidrogén
projektek részére hidrogéntermelő egységek beszállítója.

Kiskunhalasi munkavégzésre, ipari és gázkompresszorok telepítési,
szervizelési projektjeinek vezetésére keresünk nekik
új munkatársat az alábbi munkakörbe:

SZERVIZVEZETŐ
(Kiskunhalas)

Feladatok:
  • Kompresszorszerelők, technikusok, mérnökök napi munkájának szervezése, a munkafeladatok priorizálása, az elvégzett feladatok igazolása
  • Telepítési és karbantartási projektek teljes körű felügyelete (pl. műszaki színvonal, ügyfélelégedettség, költségek, alapanyag)
  • Szervizszolgáltatás fejlesztése, erőforrásigények felmérése
  • Szakmai képzési programok meghatározása és éves tervének elkészítése
  • Vevői kapcsolattartás projektekkel kapcsolatban, amennyiben szükséges
  • Együttműködés az értékesítéssel (pl. árazás, műszaki támogatás ajánlatadáshoz) és a beszerzéssel
  • Szerviz működési folyamatainak fejlesztése
Elvárások:
  • Gépészmérnök végzettség
  • Vezetői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság
  • Ügyfélfókusz és rugalmasság
Előny:
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Szakmai képzések a kompresszor- és hidrogéntechnológia területén
  • Versenyképes alapbér és túlóra elszámolás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos projektek és széles hazai és nemzetközi beszállítói és ügyfélkör
  • Új technológiákat gyorsan elsajátító agilis szervezet
  • Magyar tulajdonú jövőálló vállalat

Munkavégzés pontos helye:
  • Kiskunhalas
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes,
magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!