Partnerünk a kiskunhalasi gyártóbázisú Ganzair Kft.
kompresszortechnikai piac vezető szereplője.

Az energiaszektor egyik legígéretesebb területén,
a hidrogéntechnológiában hazai ipari méretű zöld hidrogén
projektek részére hidrogéntermelő egységek beszállítója.

Az innovatív és dinamikusan bővülő Ganzair Kft. gázkompresszor
és hidrogénprojektek műszaki támogatására budapesti vagy kiskunhalasi
munkavégzéssel keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

ALKALMAZÁSTECHNIKAI MÉRNÖK
Budapest/Kiskunhalas
(földgáz vagy hidrogén)

Feladatok:
  • Az új projekttervek műszaki/technológiai értékelése, elemzése, az ügyféligény és a gyártási tapasztalat alapján a műszaki specifikáció véglegesítése
  • Szerződések előkészítése és közreműködés a véglegesítésükben további szakterületek (beszerzés, pénzügy, marketing) bevonásával
  • Költségelemzések készítése, a költségek nyomon követése a megvalósulási szakaszban, utókalkulációból következtetések levonása
  • Kapcsolattartás a főegység beszállítókkal, szoros együttműködésben a beszerzéssel elsősorban az ajánlatkérések, -adások és a szerződéselőkészítés érdekében
  • A projektvezetők számára műszaki háttértámogatás nyújtása a projekt megvalósítási ideje alatt
  • Megtérülési elemzések készítése
  • Háttérkutatások elvégzése és piaci trendek monitorozása, versenytársak nyomon követése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Villamosmérnök, gépészmérnök, olajmérnök, fizikus, vegyészmérnök, vegyipari gépész, kohómérnök vagy tüzelőanyag-cella és hidrogéntechnológia szakmérnök végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • Minimum B2 szintű angol nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • Belső képzés speciális kompresszortechnológia ismeretekből és a gázpiacról
  • Meghatározó szerep hazai és regionális szinten jelentős földgáz- és hidrogéntechnológiai projektekben
  • Változatos projektek és széles hazai és nemzetközi beszállítói és ügyfélkör
  • Új technológiákat gyorsan elsajátító agilis szervezet
  • Magyar tulajdonú jövőálló vállalat
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest/Kiskunhalas
Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes,
magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!