Megbízónk több mint 80 éves tapasztalattal rendelkezik a műszaki gumicikkek gyártása területén. Termékeik 70%-át az autóipar használja fel. Jelentős tapasztalattal rendelkeznek az ipar más szegmenseiről jövő igények teljesítésének területén is.

Karbantartó csapatuk irányítására keressük új kollégájukat

KARBANTARTÁS VEZETŐ

pozícióba.

Ellátandó feladatok:
  • A telephelyen működő gyár infrastrukturális berendezéseinek, valamint a gumigyártó gépek műszakos üzemelésének biztosítása
  • 11 fős karbantartási szervezet irányítása
  • Minőségi- és Környezetirányítási szabványokból adódó feladatok végrehajtásában való részvétel
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség műszaki vonalon
  • Minimum 3 éves karbantartás területén megszerzett szakmai tapasztalat
  • Autóipari szabványok ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban (középfokú angol nyelvvizsga) – külföldi beszállítókkal való kapcsolattartás, géptelepítésnél üzembe helyezésnél telepítés levezénylése
Előnyök:
  • Csoport/csapat vezetésben szerzett tapasztalat
  • Műanyagipari- vagy gumiipari gépek karbantartása területén megszerzett tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Céges autó - magánhasználatra is
  • Szakmai továbbképzések biztosítása
Munkavégzés helye és ideje:
  • Budapest - 10. kerület (a KÖKI Bevásárlóközponttól 5 perc autóútra)
  • Hétfőtől - Péntekig: 8:00 -16:00-ig
Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődésed küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!