Partnerünk a Shoptec a fémfeldolgozás specialistája. Sok éves gyártási tapasztalatuk
hozzáértő partnerré teszi őket ügyfeleik számára Európa-szerte.

Az iparból és az üzletberendezési ágazatból ismert cégeknek,
valamint feltörekvő induló vállalkozásoknak dolgoznak.

"Minden embernek megvan a maga története és élettapasztalata, amit magával hoz.
Tiszteletben tartjuk ezt, ez gazdagít bennünket, és tesz azzá, akik vagyunk."

Neked is megvan a saját történeted, amit szívesen megosztanál velük?
Vedd fel a kapcsolatot velük, mert lehet, hogy TE leszel csapatuk új tagja!

Számukra keresünk most új munkatársat a következő munkakörbe:

OPERATÍV BESZERZŐ

A Te szereped a szervezetükben:
  • A gyártáshoz szükséges alapanyagokat, termékeket, illetve szolgáltatásokat szerzel be, továbbá a készletgazdálkodással is foglalkozol
  • A beszerzési folyamatokat teljeskörűen lebonyolítod, az adminisztrációtól az igény megjelenésétől a számla jóváhagyásáig
  • Önállóan bonyolítasz le tárgyalásokat magyar, illetve nemzetközi beszállítóinkkal az árakat és egyéb feltételeket figyelembe véve
  • Folyamatosan tartod a kapcsolatot a beszállítóinkkal és az igénylő területekkel
  • Felkutatod a potenciális beszállítókat és értékeled azokat
  • Menedzseled a szerződéseket
  • Vállalati szinten realizálod a beszerzési költségeket, megtakarításokat
  • Figyelemmel követed a piaci versenyhelyzetet
  • Benchmark tanulmányokat és kiértékeléseket készítesz
Jelentkezz, ha:
  • Jól kommunikálsz németül/angolul
  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Nagy előny, ha általános fémipari műszaki ismeretekkel is rendelkezel
  • Hasonló munkakörben szereztél minimum 1-3 év tapasztalatot
  • Önállóan, precízen végzed feladataidat, nem riadsz vissza a kihívásoktól
  • B kategóriás vezetői engedéllyel rendelkezel és van vezetési gyakorlatod
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készséged van
  • Erényeid közé tartozik a megbízhatóság
  • Szükség lesz gyors problémamegoldó képességedre, átfogó, kreatív gondolkodásodra
  • Képes vagy a csapatmunkára, illetve önálló munkavégzésre is
  • Ha ehhez magabiztos fellépés is társul, TE vagy az ő emberük
Amit kínálnak:
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőséget biztosítanak egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező vállalatnál
  • Képzéseket, fejlődési lehetőséget
  • Érdekes, kihívásokkal teli munkakört egy fiatalos csapatban
  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Versenyképes bérezést és béren kívüli juttatási csomagot
  • Alapbéren felüli juttatást (Prémium rendszer)
  • Utazási költségtérítést
  • „Hozz egy új kollégát” – Ajánlói programot
  • Dolgozói kedvezmény programot
Munkavégzés pontos helye:
  • Csót
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar és német vagy angol nyelvű önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!