Megbízónk a Smile Nyelviskola, innovatív módszerekkel kínál
angol, német és spanyol nyelvtanfolyamokat.

Az iskola személyre szabott oktatást biztosít,
ahol a tanulók saját tempójukban haladhatnak, rugalmas időbeosztással
és házi feladat nélkül.

Csapatukba keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

TANFOLYAMI ÉRTÉKESÍTŐ

A feladataid a következők lesznek:
  • Új érdeklődőink felhívása (nem hideg hívás, már beérkezett érdeklődésről van szó)
  • Online interjúk tartása az angol, német és spanyol tanfolyamok értékesítése céljából
  • Az ezzel járó adminisztrációs tevékenység
  • E-mailes kapcsolattartás a meglevő tanulókkal
  • A csapat többi részével tartott folyamatos kommunikáció
  • Telefonálás és Zoom megbeszélések váltogatják egymást a nap folyamán
  • Napi és heti szintű gyakorlási lehetőség tapasztalt kollégákkal
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Jó kommunikációs készség
  • Magas felelősség vállalás
  • Számítógép kezelői ismeretek
  • Terhelhetőség
  • Lendületes munkavégzés
  • Rendszeresség, precízség
  • Lojalitás
Előnyt jelent:
  • Hasonló tevékenységben végzett tapasztalat, de nem feltétel
  • Angol/német/spanyol nyelvismeret
  • Adminisztratív, felhasználó szintű számítástechnikai tudás és social média ismeret
Amit Partnerünk kínál neked:
  • Bejárás támogatása
  • Bónuszok
  • Hónap és év munkatársa, díjazások, kiemelkedő jutalmak
  • Stabil munkalehetőséget
  • Bejelentett munkaviszonyt
  • Posztra képzést és fejlődési lehetőséget
  • Karrierépítési lehetőséget
  • Elismerést, segítséget és támogatást
  • Csapatépítő találkozók
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig, napi 8 óra
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest
Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődésed küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!