Partnerünk a K + R Kereskedelmi Kft.-ét 1990-ben alapították,
amely 100%-ban magyar tulajdonú családi vállalkozás.

Az általuk forgalmazott termékek magas minőséget képviselnek, melyeket
professzionális felhasználók részére kínálnak Európában,
a Közel-Keleten és az Egyesült Államokban.

Széles és folyamatosan bővülő termékkínálatukban megtalálhatók karosszériavédő
fóliák, hő- és fényvédő fóliák, autócsomagoló fóliák, belsőépítészeti fóliák
és a telepítésükhöz szükséges dekorációs és üvegfólia szerszámok.

Most hozzájuk keresünk új munkatársat angol nyelvtudással az alábbi pozícióba:

BESZERZŐ

Feladatok:
  • Megrendelések összeállítása, kiküldése és nyomon követése
  • Áruk beérkezésének előkészítése, vámokmányok kitöltése, stb.
  • Beérkező árukról értesítés a raktár felé
  • Új termékek beérkezéséről értesítés a marketing felé
  • Új termékkörök felvitele a rendszerbe
Elvárások:
  • Angol nyelv minimum középfokú ismerete
Előny:
  • Beszerzési területen szerzett tapasztalat
Juttatások:
  • Versenyképes alapfizetés
  • teljesítmény utáni bónusz
  • Utazási támogatás
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, XIX. kerület
Munkaidő:
  • Heti 40 óra
Bővebben partnerünkről:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát