Partnerünk az Eszterbauer Borászat,
akiknek patinás múltjuk van a szekszárdi borvidéken.

1746-ig visszanyúló gyökereiket mára már a család
10. és 11. generációja viszi tovább rendületlenül.

Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

TRAKTORVEZETŐ

Feladatok:
  • A szőlőben használatos erőgépek és munkagépek kezelése
  • A talajművelés, a növényvédelem, az aratás tevékenységének elvégzése
  • A használt gépek napi karbantartása
  • Kisebb karbantartások, javítások elvégzése
Elvárások:
  • Mezőgazdasági területen szerzett tapasztalat
  • Traktorvezetői jogosítvány
  • Önálló munkavégzés
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatalos csapat
  • Kulturált munkakörnyezet
Munkavégzés pontos helye:
  • Szekszárd, Tolna vármegye
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig napi 8 óra, a gazdaság termelési rendjéhez igazodva
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű, lehetőleg fényképes önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!