Partnerünk a Felületkémia Kft. egy dinamikusan fejlődő,
30 éves múlttal rendelkező, magyar tulajdonú vállalat,
amely vegyi anyagok, ipari berendezések kereskedelmével
és műszaki tanácsadással foglalkozik.

Hozzájuk keresünk egy lelkes és
elkötelezett új munkatársat a következő pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

Feladatok, amik rád várnak:
  • Értékesítési csapatuk és a cégvezető munkájának támogatása
  • Napi adminisztrációs feladatok, bejövő hívások és e-mailek kezelése
  • Kapcsolattartás belföldi partnerekkel és külföldi beszállítókkal telefonon és írásban
  • Értékesítési bizonylatok (árajánlatok, megrendelések, visszaigazolások, szállítólevelek, számlák) készítése
  • Szervizcsapat munkájának szervezése, munkalapok adminisztrálása
  • Értékesítési statisztikák és riportok készítése
  • Új termékek bejelentése, termékcímkék és dokumentációk aktualizálása
  • Vállalkozásmarketinggel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Iratkezelés és vendégek koordinálása
  • Szakmai cikkek és fordítások ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a gépjárműflottakezelő céggel
  • Irodai szoftverek és alkalmazások (ügyvitel, CRM, chatgpt) kezelése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése (ADR, EKÁER, EPR)
Ami szükséges ehhez a pozícióhoz:
  • Legalább 2 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos német vagy angol nyelvtudás
  • Jó szervezőkészség és határozott kommunikáció szóban és írásban
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • MS Office és Outlook felhasználói szintű ismerete
Előnyt jelent, ha:
  • Felsőfokú végzettséged van
  • Mindkét nyelvet (angol és német) jól beszéled
  • Van marketinges tapasztalatod
  • Jártas vagy a chatgpt alkalmazásában
Amit kínálnak:
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil cégnél
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Bejárási támogatás
  • Változatos feladatok és nemzetközi kapcsolatrendszer
  • Befogadó, lendületes és innovatív csapat
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra
magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!