Partnerünk a világszerte több mint 16.500 munkavállalót foglalkoztató
Sealed Air vállalatcsoport magyarországi leányvállalata.

A Pest vármegyei Újhartyánban működő gyárukban
a legjobb minőségű csomagolóanyagokat gyártják.

Hozzájuk keresünk új munkatársat azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

OPERÁTOR

Feladatok:
  • Gépek beállítása, kezelése, kiszolgálása, takarítása,
  • Termelés előkészítése,
  • Rendszeres mintavétel, minőség-ellenőrzés és az ellenőrzési folyamat dokumentálása,
  • A minőségellenőrök által észlelt hibás termékek átvizsgálása, átválogatása,
  • Készterméket tartalmazó dobozok mozgatása,
  • Gyártási adatok rögzítése az SAP rendszerében.
Elvárások:
  • Minimum általános iskolai végzettség,
  • Éjszakai munkavégzés vállalása,
  • Pontos, precíz munkavégzés.
Előny:
  • Gyártó vállalatnál gépkezelő munkakörben szerzett tapasztalat.
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér + cafetéria,
  • Biztos nemzetközi háttér,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Bejárás támogatása (kiemelt km hozzájárulás vagy ingyenes céges buszjárat a környező településekről, illetve Budapestről),
  • Kedvezményes étkezés, reggeli péksütemény és gyümölcs,
  • Tanulási, fejlődési lehetőség.
  • Újhartyán, Pest vármegye (Ipari Park, az M5-ös autópálya mellett)
Munkaidő:
  • Előre egyeztetett, több műszakos beosztás.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka lehetőleg fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!