Megbízónk az Equans Magyarország PVV Kft.,
a francia Equans cégcsoport tagja.

Több mint fél évszázados tapasztalattal rendelkezik a kis-
és középfeszültségű távvezetékek, közvilágítási hálózatok, valamint
erőművek villamos létesítményeinek építése, szerelése és karbantartása terén.

Csapatuk bővülése miatt keressük új munkatársaikat a következő munkakörbe:

MŰSZAKI MUNKATÁRS

Feladatok:
  • Ajánlati dokumentáció készítése
  • Ajánlatok követése
  • Projekt adminisztráció
Miért jó náluk dolgozni?
  • Cégük 100%-ban megfelel minden törvényi előírásnak - A pótlékokat és a túlórákat a törvényi előírások felett fizetik
  • A 3 hónapos próbaidő lejárta után jár cafetéria SZÉP kártyára
  • Támogatott tanulási lehetőség (akár új szakma elsajátítására is van lehetőség)
  • Szakmai támogatás - jól képzett, tapasztalt vezetők segítik a mindennapi munkát
Ön a megfelelő jelölt, ha:
  • Legalább középfokú villamossági végzettséggel rendelkezik
  • Pontos, precíz munkavégzés jellemzi
Előnyt jelent:
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nagykátai vagy környéki lakos
Munkavégzés pontos helye:
  • Nagykáta
Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését,
küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát