Szívesen részese lennél nap mint nap olyan nagy volumenű épületautomatika projektnek,
mint a Mol Campus, Bog Hotel és Irodaház, Seiren Autókárpit Gyártóüzem,
Toray Szeparátorfólia Gyártóüzem, Nestlé állateledel gyár vagy Ózon Hotel & Luxury Villa?

Ha igen, náluk megtalálod a számításaidat hiszen számos újabb projektjük indul hamarosan,
ami rengeteg fejlődési lehetőséget és izgalmas feladatokat rejt számodra!

Szerezz új élményt partnerünknél, az ELSZÖV-AUTOMATIKÁNÁL!

Az alábbi munkakörbe várják jelentkezésed:

AUTOMATIKA VEZÉRLŐSZEKRÉNY TESZTELŐ

Ebben a pozícióban az ipari épületautomatika vezérlőegységgel ellátott elosztószekrények tesztelésében számítanak rád.

Miért érdemes hozzájuk jelentkezned?
  • Minden elosztószekrény más és más, amelyet az első eszköztől az utolsóig a berendezésgyártó csapat épít fel magas minőségben. Ezen szekrényeket lesz lehetőséged nap, mint nap tesztelni
  • Az elosztószekrény gyártás műhelyének alapterületét nemrég a kétszeresére bővítették, így kényelmesen elférsz majd a veled együtt 4 fős csapattal
  • A professzionalitás mellett egy nagyon klassz hangulatú légkör jellemzi őket, ezzel is segítik a beilleszkedésedet
  • Mert a munkádat és szakmai fejlődésedet a belépésedtől kezdve segítik. Ha úgy érzed van olyan terület, amely fejlesztésre szorul, éves képzési tervük keretében ezeket az igényeket felszínre hozhatod, aminek megvalósítását aztán örömmel támogatják
  • A fejlődés együtt jár annak lehetőségével, hogy magasabb vagy más pozícióba mozdulj el a későbbiekben, erre abszolút nyitottak
  • Mert vezetőik közvetlen kapcsolatban vannak a csapat összes tagjával, nyitott ajtókkal várnak mindenkit
  • Mert csapatuk barátságos, családias hangulatban dolgozik együtt, figyelnek a támogató légkör folyamatos fenntartására
  • Mert náluk együtt dolgoznak a pályakezdők és a tapasztalt kollégák, így remekül kiegészítik egymást, mindenki tanulhat mindenkitől
  • Mert cégük stabil lábakon áll, stratégiában gondolkodik, így a piaci változásokra gyorsan tud reagálni, hosszú távon számíthatsz rájuk
Miért szeretsz majd náluk dolgozni?
  • Tiszta, világos, nagy alapterületű műhelyben, korszerű munkakörnyezetben saját, minőségi céges szerszámkészlettel dolgozhatsz, így minden eszköz azonnal kéznél van számodra
  • A jó humorú összeszerelő csapat feldobja a dolgos hétköznapokat, ráadásul a műhelyben mindig cool zene szól
  • Mert figyelembe veszik az egyéni igényeidet és megtalálják rá a megoldást
  • A családias hangulatot féltve őrzik, amelyet kéthavonta tematikus programmal tovább színesítik (pecázás, sportnap, csapatépítő, családi nap, karácsony, kirándulás)
  • A magas minőségű szakmaiság mellett mindig jut idő a humorra és a jókedvre a hétköznapokban is
Milyen egyéb előnyökkel jár majd számodra, ha őket választod?
  • Náluk minden területen olyan kollégákkal fogsz találkozni, akiknek a fókusz mindig a megoldáskeresésen, a pontos információ megosztáson és egymás segítésén van
  • A szakmai kihívásokon és szuper csapaton felül olyan bérezési csomagot állítottak össze neked, amely az élet minden területén hozzáad a minőségi életedhez
  • Havi 40 000 HUF Rewin utalvány
  • Kimagasló éves cafetéria keretet (bruttó 86.732 ft/hó), amelynek elemeiből szabadon választhatsz (ha van hiteled akár ebből a keretből is finanszírozhatod, de egyéb más lehetőségek is rendelkezésre állnak)
  • A cég gondol a nyugdíjas évekre, ezért nyugdíj megtakarítást (havi bruttó 9.022 ft) is biztosít részedre
  • Allianz start egészségbiztosítás (havi bruttó 7.048 ft) keretében orvosi ellátásban is részesülhetsz, amelynek óriási előnye, hogy rövid időn belül jutsz vizsgálati időponthoz és minőségi ellátáshoz, mert fontos az egészséged
  • Egészségpénztári tagságot (havi bruttó 6.504 ft), amit számos dologra használhatsz fel
  • Minőségi védőfelszerelés és céges munkaruha (láthatósági télikabát, softshell pulóver, póló, farmernadrág)
  • Teljes budapesti bérlet (10.500 Ft/hó), + a távolsági (nem budapesti lakhely esetén) bérlet 86%-a, saját autóval járó kollégáknak a fenti összegnek megfelelő benzintámogatás
  • Közel 60 fős csapatuk több mint 1000 négyzetméteres telephelyükön tevékenykedik nap mint nap, ahol az elosztószekrény-gyártás is helyet kap
  • Normaidőn belüli teljesítés és túlóra figyelembevétele és kifizetése
  • Korai munkakezdésnek és az egy műszakos munkarendnek köszönhetően a magánéletedre is jut megfelelő minőségi idő
Mindezért mi mit kérnek tőled?
  • Precizitásodat a 4 fős berendezésgyártó csapat által felépített kész elosztószekrények tesztelésében az aktuális szabványok és céges előírások alapján
  • A tesztelés adminisztrálása is a folyamat fontos része, ezért az erre való magas fokú figyelmedre (hiánylista kitöltése, kezelése, visszaellenőrzése)
  • Az észlelt hibákról történő megfelelő visszajelzésedre a berendezésgyártó kollégák részére
  • Szekrényépítésben szerzett tapasztalatodat, ha esetenként tervrajz alapján 0,4 kv-os erősáramú és automatika elosztószekrényeket tudj felépíteni
  • Elosztószekrény tervek olvasásában, valamint a tervrajzolt vezérlés működésének ellenőrzésében való jártasságodra
  • Többségében SIEMENS és SCHNEIDER termékekkel foglalkoznak, ezért ezen termékek ismeretét örömmel veszik
  • PLC és DDC ismerete
  • Erősáramú elektrotechnikus, villanyszerelő, műszerész, épületvillamossági szerelő, villamos energiaipari technikus képzettség valamelyikével rendelkezel
  • Együttműködésedet a tervhibák egyeztetésében adott projekt többi résztvevőivel, konstruktőrrel, üzletág vezetővel
  • Alapszintű angol nyelvtudást előnyként veszik
  • Projekt végén támogasd a beüzemelési csapatot a rendszer üzembe helyezésében
Egyéb információk:
  • Munkavégzés pontos helye: Budapest, X. Kerület (Az Örs vezér terétől pár perc autóút távolságra, tömegközlekedéssel 10 percnyire vannak, itt ingyenesen tudsz parkolni, nem kell parkolót keresned reggelente)
  • Munkarend: egy műszakos munkarend, hétfőtől csütörtökig 07-16-óráig, pénteken 07-13-óráig
  • Munkavégzés várható kezdete: azonnali munkakezdés
Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődésed,
küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod az