Partnerünk egy szerszám és alkatrész gyártással,
valamint azok értékesítésével foglalkozó 70 fős KKV,
akik szakértő megoldást nyújtanak ipari problémákra.

Békéscsaba vonzáskörzetében hosszútávra keressük új kollégájukat
beszerzés és raktár terület irányítására az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI VEZETŐ

Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag (cafetéria, utazási költségtérítés stb.)
  • Céges laptop, telefon
  • Modern munkakörnyezet és géppark
  • Felelősségteljes és változatos munkafeladatok
  • Szakmai nyelv fejlesztésének lehetősége
  • Szakmai képzések
  • Közös céges programok, rendezvények tematikus napok
Elvárások:
  • Szakirányú logisztikai vagy kereskedelmi végzettség
  • 2-3 év releváns tapasztalat logisztika/beszerzés területén
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló szervezőkészség és gyors döntéshozatali képesség
  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
Ami előnyt jelent:
  • Erős problémamegoldó készség
  • SAP ismeret
  • Folyamatfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Vezetői szerepkörben szerzett tapasztalat
Leendő feladatok:
  • Logisztikai folyamatok teljes körű irányítása SAP használattal
  • Raktári dolgozók és beszerzési ügyintézők munkájának irányítása
  • Beszállítói kör optimalizálása
  • Logisztikai terület havi státuszának elkészítése
  • Szoros kapcsolattartás és együttműködés a gyártással és minőség ellenőrzéssel
  • Hatékony raktár gazdálkodás, raktári rend biztosítása
  • Logisztikai költségek optimalizálása
  • Vevői kapcsolattartás (magyar/angol nyelven)
  • Beosztott vezető és munkatársak fejlesztése, mentorálása, motiválása
Munkavégzés helye és típusa:
  • Békéscsaba vonzáskörzete
  • Teljes munkaidő
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését,
küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát