Érdekli egy pozíció, ahol szakértelmét és vezetői készségeit egyaránt kamatoztathatja? Képes irányítani és motiválni egy szakértő csapatot a hatékony és termelékeny munkavégzés érdekében?

Akkor itt a lehetőség az Ön számára!
Partnerünk egy csaknem 30 éve alapított, 5 Mrd-os éves forgalmat lebonyolító, élelmiszeripari gyártó cég, melynek fő profilja a baromfitartás és tojástermelés. Lajosmizsei külterületi székhelyükön 8 t/h kapacitással gyártanak takarmánykeverékeket Az érdekeltségi körükbe tartozó cégek a termékeik nagykereskedelmével és ingatlan hasznosítással foglalkoznak.

Vegye kezébe a cég takarmánykeverék-gyártásának, valamint 8 fős csapatának vezetését, fejlesztését és lássa meg a kihívásokban a lehetőségeket az alábbi pozícióban:

TAKARMÁNYKEVERŐ ÜZEMVEZETŐ

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • Az 5 Mrd forgalmú, élelmiszer termelő és forgalmazó cég elektromos nagyfelújításon átesett takarmánygyártó üzemének a szervezése és vezetése.
  • Az irányítása alá tartozó 8 fő munkájának ellenőrzése és koordinálása.
  • Alapanyag beszerzése a termelési osztályvezetővel kooperálva.
  • A telephely gondnoki feladatainak az ellátása.
  • Javaslatok megtétele a gazdaságosság és a tápgyártás javítására, illetve azok megvalósítása.
  • A kockázatok, hiányosságok és a nem megfelelőségek feltárása, szükség szerinti korrigálása.
  • Külső és belső jelentések, adatszolgáltatások elvégzése.
  • Szoros kooperáció az állattartó telepek vezetőivel és a gyártmányfejlesztővel.
  • Minőségbiztosítási teendők és minőségvizsgálatok ellátása és elvégeztetése.

A pozíció betöltéséhez tartozó elvárások:

  • Felsőfokú vagy középfokú/technikusi szakirányú végzettség és minimum 5 éves takarmánygyártási területen (takarmányipar/malomipar/gabonaipar) eltöltött szakmai tapasztalat.
  • Minimum 2 év vezetői vagy gyártásszervezői pozícióban szerzett szakmai tapasztalat.
  • Magas szintű gyártási és gépészeti kompetenciák, alapanyag- és késztermékismeret.
  • Ambiciózus, agilis személyiség.
  • Munkához való alázatos és kitartó hozzáállás.
  • Rend és tisztaság iránt való igényesség.
  • B kategóriás jogosítvány megléte, a munkahely megközelítéséhez.
Előnyt jelent:
  • Takarmánykeverék-gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat vagy takarmánykeverék-gyártási szakmérnöki végzettség megléte.
  • Malom vagy gabonaiparban szerzett releváns tapasztalat.
  • Angol nyelvismeret.
Amit a Partnerünk kínál:
  • Tapasztalati szinthez illeszkedő, versenyképes alapbér.
  • A munkavégzéshez használatos eszköz (mobiltelefon).
  • Teljesítményfüggő jutalom évente három alkalommal.
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség a cég által termelt élelmiszerekből.
  • Élet- és balesetbiztosítás.
  • Törzsgárda jutalom rendszer.
  • Év dolgozója kitüntetés.
  • Rendszeres egészségügyi szűrővizsgálatok.

Munkavégzés helye: Lajosmizse külterülete (önálló szgk. közlekedés szükséges)

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, 7:00 - 16:00

Amennyiben alkotója és haszonélvezője szeretne lenni egy feltörekvő, 28 éves cég további sikereinek, küldje el jelentkezését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!