Megbízónk a HOFSTÄDTER, egy magyar építőanyag kereskedés.
Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalkozás, mely stabilan
tölti be piaci szerepét ebben a szektorban.

Számukra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁRVEZETŐ

A pozícióhoz tartozó feladatok:
  • A raktárvezető a teljes raktár működését fogja össze, koordinálja, optimalizálja a munkafolyamatait
  • Betartatja a vezetőség által felállított folyamatokat és szabályokat
  • Javaslatot tesz Logisztikai vezető irányába a folyamatot illetően
  • Aktív részvétel a raktár részleg csapatépítésében és jó kapcsolat kialakításában
  • Műszakvezetők és raktáros kollégák számára folyamatos visszacsatolás a munkájukról, valamint a raktár működéséről
  • Műszakvezetők koordinálása, támogatása, segítése
  • A vevők kiszolgálásának hatékony koordinálása, valamint vevő kiszolgálása közben felmerülő panasz, reklamáció kezelése
  • Készletszámolások szúrópróbaszerű ellenőrzése
  • Raklap visszaszállítások kezdeményezése
  • Raklapok minőségi válogatásának koordinációja és felügyelete
  • Telepen lévő vezetőüléses és gyalogkíséretű targoncák beszerzése, szervizelése, karbantartása
  • Hulladék elszállítás koordinálása és felügyelete
  • Fuvarszervező helyettesítése
A pozícióhoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség (érettségi), OKJ raktárvezető, raktáros
  • Logisztikai, raktári működésben szerzett 3-5 év tapasztalat
  • Raktár automatizálásban és építőipari kereskedésben való jártasság
  • Targoncavezetői engedély
  • MS Excel ismeret
A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:
  • Erős people management
Amit Partnerünk kínál:
  • Versenyképes jövedelem (közös megállapodás szerint)
  • Év végi jutalom
  • Céges munkaeszközök biztosítása: mobiltelefon, munkaruha
  • Jól felszerelt, modern iroda (egy évvel ezelőtt költöztek erre az új telephelyre)
  • Gyümölcsnapok, korlátlan tea, kávé fogyasztási lehetőség az irodában
  • Karácsonyi céges vacsora, csapatépítők
  • Segítőkész, támogató csapat
Munkavégzés pontos helye:
  • Solymár
Munkaidő:
  • H-P 07:00 – 16:00 óráig
Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődését,
küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét