Partnerük a Rovitex Kft, a beltéri textilek specialistája és hazai gyártója,
innovatív és folyamatosan bővülő csapatuk új tagot keres!

Ha precíz vagy, jól szervezel és szeretsz támogatni
másokat, akkor Téged keresnek!

Légy az, aki mindennek mozgatórugója!
Csatlakozz csapatukhoz az alábbi pozícióban:

PROJEKTMANAGER

Miért jó náluk dolgozni?
  • Támogató környezet: egy olyan csapat tagja lehetsz, ahol mindenki segíti egymást, és együtt érik el a sikereket a lakás és intézményi textilek világában
  • Modern iroda: kellemes és inspiráló munkakörnyezet vár Rád
  • Stabilitás és biztonság: egy megbízható és stabil vállalatnál dolgozhatsz
Mit várnak el Tőled?
  • Adminisztratív tapasztalat: minimum 2 év releváns tapasztalat
  • Kiváló szervezőkészség: hatékonyan tudsz priorizálni és több feladatot párhuzamosan kezelni, gyorsan és hatékonyan oldod meg a felmerülő problémákat
  • Kommunikációs készségek: magabiztosan kommunikálsz írásban és szóban egyaránt, lehetőleg angol és magyar nyelven is
  • Csapatjátékos attitűd: képes vagy együttműködni a projektmenedzserekkel és a projektben résztvevő többi kollégával
  • B kategóriás jogosítvány
Feladataid lesznek:
  • Budapesti bemutatótermük üzemeltetése
  • Naptárkezelés, meetingek szervezése
  • Megbeszélések vezetése, referenciák, látványtervek bemutatása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, időpontok egyeztetése, partnerek fogadása
  • Ajánlatok készítése, workshopok szervezése
Mit kínálnak?
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai tréningek és továbbképzések
Munkavégzés pontos helye és típusa:
  • Budapest
  • Teljes munkaidő
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra
magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva,
hogy segíts nekik abban, hogy minden projekt zökkenőmentesen valósuljon meg!