Szeretne értékesítési szakemberként átlag felüli jövedelemmel egy stabil,
növekvő vállalatnál dolgozni?
Fontos Önnek, hogy felelős legyen új üzleti lehetőségek felkutatásáért
és megnyeréséért a logisztikai szektorban?
És mindezt szívesen tenné inspiráló munkakörnyezetben?

Partnerünk több mint 500 alkalmazottal, 9 országban 20 telephellyel rendelkező
családi tulajdonú cégcsoport a közép-kelet-európai logisztikai piac
egyik meghatározó szereplője.

Profiljuk közé tartozik a személyre szabott nemzetközi
gyűjtő szállítmányozási, expressz, logisztikai és vámszolgáltatások.

A 30 éve dinamikusan fejlődő magyarországi leányvállalat
értékesítési csapatába keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

ÉRTÉKESÍTÉSI ÉS ÜZLETFEJLESZTÉSI SPECIALISTA
(LOGISZTIKAI TERÜLET)

Feladatok:
  • Ügyfélszerzés, új potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel (80%) és meglévő üzleti kapcsolatok ápolása, üzletfejlesztési potenciál felmérése (20%),
  • Árajánlatok készítése, tenderek koordinálása és az ezekhez tartozó operatív folyamatok összehangolása,
  • Értékesítési csapat céljainak támogatása,
  • Kapcsolattartás megbízókkal, partnercégekkel, illetve a vállalat más üzletágaival és a helyi operatív területtel.
Követelmények:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • 1-3 év szállítmányozási területen szerzett értékesítési tapasztalat,
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás,
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség,
  • A kihívásokkal kapcsolatban Can-do attitűd, az ügyfelekkel való kapcsolattartásban pedig pozitív szemlélet,
  • Nyitottság a tudásod bővítésére, új tapasztalatok megszerzésére,
  • Önálló, megbízható munkavégzés, proaktivitás,
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandósággal.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő átlagon felüli bérezés, 13. havi fizetéssel,
  • Céges eredménytől függően év végi bónusz,
  • Kiemelkedő juttatási csomag, magas cafetériával,
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • Nyugodt és harmonikus munkakörnyezet, Work-Life balance,
  • Céges mobiltelefon és laptop,
  • Céges autó magánhasználatra is,
  • Rugalmas munkaidő és Home Office lehetőség,
  • Tehetséged folyamatos ápolását nyelvtanulási és egyéb tanfolyamokkal segítik.
Munkavégzés pontos helye:
  • Biatorbágy (A Premier Outlet közelében)
Munkaidő:
  • Megbeszélés szerint rugalmas, Home Office lehetőséggel.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, és szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!