Partnerünk a Cabero Kft. az innovatív hűtő- és klímatechnikai
hőcserélők egyik vezető gyártója, amely világszerte elismert
jól megtervezett termékeiről és dinamikus folyamatairól.

Jelenleg új munkatársukat keressük, aki felelős lesz a karbantartási csoport
irányításáért, a napi karbantartási feladatok koordinálásáért
és a csapat szakmai támogatásáért az alábbi pozícióban:

KARBANTARTÁS CSOPORTVEZETŐ
(MÁGOCS)

Feladatok:
  • Napi karbantartási tevékenységek irányítása és felügyelete
  • Karbantartási csoport munkájának koordinálása és támogatása
  • Berendezések rendelkezésre állásának biztosítása, folyamatos fejlesztése
  • Javítások felügyelete, támogatása
  • Gépek visszatérő hibáinak felmérése, kiküszöbölése
  • Gépátvételek, géptelepítések koordinálása
  • Karbantartási dokumentációk készítése, követése, frissítése
  • Termelőgépekhez kapcsolódó karbantartási tervek készítése
  • Ajánlatok kérése, szerviz megrendelése
  • Szükséges alkatrészek és anyagok beszerzése, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Biztonsági előírások betartásának biztosítása
Elvárások:
  • Középfokú, vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 1-3 év karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • Alapszintű angol, vagy német nyelvtudás
  • Kiváló szervezőkészség és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság és önállóság
Előnyt jelent:
  • Vezetői tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil cégnél
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Dinamikus és támogató munkakörnyezet

Munkavégzés pontos helye:

  • Mágocs, Baranya vármegye

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!