Partnerünk a Cabero Kft. egy vezető szereplő a hőcserélő gyártásban, amely innovatív és kiváló minőségű termékekkel szolgálja ki partnereit.

A vállalat elkötelezett a folyamatos fejlődés és a technológiai újítások iránt, biztosítva ezzel a legmagasabb szintű szolgáltatásokat és megoldásokat ügyfelei számára.

Mágocsi üzemükbe keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

MEGRENDELÉSFELDOLGOZÓ (MÁGOCS)

Főbb feladatok:
  • Beérkezett megrendelések kezelése vállaltirányítási rendszerben, azok dokumentálása, kidolgozása, előkészítése
  • Megrendelések gyártási listákba tervezése, szállítási idő menedzselése, ha szükséges (pl.: rövid szállítási határidő)
  • Megrendelések PED-listába beírása, besorolás ellenőrzése, szükség esetén egyeztetése a MEO-val, értékesítővel
  • Vállalatirányítási rendszerben lévő, az értékesítő által feltöltött megrendelés ellenőrzése, javítása és továbbítása a konstrukció felé
  • A megrendelésekhez fűződő, a megrendelésfeldolgozás és konstrukciót érintő kérdésekkel kapcsolatos e-mailek írása/megválaszolása és dokumentálása
  • Megrendelések árainak, költségeinek ellenőrzése, kalkulációk készítése
Elvárások:
  • Hasonló területen szerezett tapasztalat
  • Német és /vagy angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Magas stressztűrő képesség
  • Informatikai rendszerek használatában jártasság
Amit nyújtanak:
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Innovatív munkakörnyezet
Munkavégzés pontos helye:
  • Mágocs, Baranya vármegye
Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!