Hallottál már a betétdíjas rendszer bevezetéséről?

Új időszámítás kezdődött azzal, hogy az EU betétdíjas
rendszerek bevezetésére kötelezte a tagországokat.

Ezzel jelentősen megnövekedett a kereslet
a visszaváltó automaták üzemeltetésére.

Partnerünk a Returmatic Solutions Zrt. az elmúlt 10 év
tapasztalatai alapján gyártják és üzemeltetik Európa egyik
legversenyképesebb mobil visszaváltó infrastruktúráját.

Jelenleg hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

TELEPHELYVEZETŐ
(SZOMBATHELY)

Feladatok, amikben számítanak Rád:
  • A telephelyhez tartozó működési folyamatok irányítása és koordinálása
  • Tervezés, tervszerű munkavégzés végrehajtása
  • Fuvarszervezési feladatokban szoros együttműködés a diszpécser csapattal
  • Részvétel a toborzás- és kiválasztási folyamatokban
  • A munkatársak beosztásának elkészítése, felügyelete, ellenőrzése (szabadság kiadás beosztása, ellenőrzése)
  • Riportok, prezentációk készítése
  • Esetenként az irodavezető helyettesítése
Mi tesz Téged alkalmassá a feladatra:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves telephelyvezetői tapasztalat
  • Erős számítógépes MS Office és Excel ismeretek
  • Magas szintű szervező és problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, pontosság
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálnak:
  • Képzési lehetőségek
  • Részvételi lehetőség új folyamatok kialakításában
  • Lendületes, folyamatos fejlődő vállalati kultúra: Ahol számít a véleményed!
  • Átfogó betanítási és beléptetési terv: folyamatos visszajelzés a fejlődésedről
  • Munkába járási támogatás
Munkavégzés pontos helye:
  • Szombathely
Munkavégzés típusa:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed,
küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat