Úgy érzi váltani szeretne, részese lenni egy dinamikusan fejlődő
15 éve működő, napelemrendszereket építő cégnek?

Céljuk, hogy munkatársaik cégük fejlődése érdekében kiegyensúlyozott
munkakörülmények között, barátságos környezetben,
segítőkész csapatban tudják feladataikat ellátni.

Fontos számukra, hogy közös munkával elérjék cégük
biztonsággal kitűzött céljait-földünk zöldebbé tételét-és
megtalálják az egyensúlyt a munkahely és a magánélet között.

Folyamatosan dolgoznak a megfelelő munkakörülmények
fenntartásán, figyelemmel kísérve munkatársaik szakmai fejlődését.

Jelenleg számukra keresünk új munkatársat
Veszprémbe az alábbi pozícióba:

IRODAVEZETŐ

A munkavégzéshez tartozó feladatok:
  • A cég vezetés napi irodai munkájának támogatása
  • A cég irodai feladatainak teljes körű ellátása
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Érettségi, OKJ irodai asszisztens vagy irodavezetői végzettség
  • Szakmai tapasztalat, gyakorlat
  • MS Office erős ismerete (Word, Excel)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló, dinamikus munkavégzés
  • Logikus, előrelátó gondolkodás
  • Pontosság, precizitás, rugalmasság
  • Rendezettség, igényesség
  • Lojalitás, csapat szellem
Előnyt jelent:
  • Német nyelv ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány
Amit kínálnak/biztosítanak:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bér
  • Jutalmazás, megbecsülés
  • Modern, kényelmes munkaterület
  • Évi kettő céges rendezvény
  • Kávé és tea fogyasztás biztosítása
  • Nyári szabadság, hogy lehetőség legyen feltöltődni az év további időszakára
  • Év végi leállás, hogy lehetőség legyen az ünnepeket a családdal tölteni
Munkavégzés pontos helye:
  • Veszprém
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, napi 8 óra
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését,
küldje el számunkra magyar nyelvű PFD formátumú önéletrajzát