A K&V Kft. 35 éve stabilan működő, családi tulajdonú és vezetésű vállalkozás.
Az elmúlt években is folyamatosan fejlődő komplex logisztikai szolgáltató cég gyöngyösi irodájába keresünk hosszútávra megbízható szakembert.

Ha szereted a kihívásokat, nyitott vagy az új dolgok tanulására, meglévő tapasztalatok bővítésére, és egy vidám csapat tagja szeretnél lenni, mindenképp várjuk jelentkezésedet.
Flottájuk jelenleg 170 nyerges szerelvénnyel dolgozik.

Az alábbi pozícióba keressük új munkatársukat, akinek van tapasztalata a nemzetközi árufuvarozásban:

FUVAROZÁSI KOORDINÁTOR

Feladatok:

  • A gépjárművezetők munkájának koordinálása
  • Fix csoportban fix gépjárművezetők teljes körű irányítása
  • Gépkocsik optimális beosztása fuvarfeladatokra
  • Folyamatos tervezés a flottával
  • Gépkocsivezetők folyamatos nyomon követése, ellenőrzése
  • Útvonaltervezés, figyelembe véve a hatósági előírásokat
  • Folyamatos kapcsolattartás a gépjárművezetőkkel
  • A munkakörhöz tartozó egyéb feladatok naprakész / határidőre történő elvégzése
  • Együttműködés a fuvarszervezéssel és más részlegekkel
Téged keresünk, ha:
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Szeretnéd megtanulni a fuvarozási szakma működését
  • Képesnek érzed magad arra, hogy 25 gépkocsivezető napi munkáját megszervezd
  • Felhasználói szintű MS Office ismereteid vannak
  • A kihívásokat keresed, és vonz a változatos munka lehetősége
Jellemez:
  • Határozott fellépés
  • Magas stressz tűrő képesség
  • Pontos munkavégzés
  • Erős kommunikációs képesség
  • Hatékony problémamegoldó készség
Előnyt jelent:
  • Logisztikai szakirányú ismeretek
Amit kínálnak Neked:
  • Versenyképes bérezés
  • SZÉP kártya juttatás
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Hosszú távú együttműködés
  • Fejlődési lehetőség, naponta új kihívások
  • Munkába járási támogatás
  • Ingyenes munkahelyi meleg étkezés
  • Sportolási lehetőségek anyagi támogatása (uszoda, konditerem)
  • Fiatalos, segítőkész csapat
Munkavégzés pontos helye:
  • Gyöngyös, Heves vármegye
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 08:00 – 16:30 óráig, irodai jelenléttel
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed kérünk, hogy küldd el számunkra fizetési igényedet tartalmazó önéletrajzod és motivációs leveled az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!