Megbízónk a Bauer Hungária Kft. a Bauer cégcsoport magyarországi képviselete,
amely öntözéstechnikai, hígtrágyakezelési és biogáz technológiák terén
kínál innovatív megoldásokat.

Magas szintű szakértelmük és korszerű technológiáik révén
megbízható partnerei a mezőgazdasági vállalkozásoknak.

A cég nagy hangsúlyt fektet a környezetbarát megoldásokra és a fenntartható fejlődésre. Szolgáltatásaikat saját tréningcenterükben történő képzéssel is támogatják.

Jelentkezzen még ma és legyen Ön is a Bauer csapat tagja!

Az alábbi munkakörbe várják új munkatársukat:

SZERVIZSZERELŐ / SZERVIZTECHNIKUS

Feladatok:
  • Az öntöző- és hígtrágyaberendezések üzembe helyezése, összeszerelése, karbantartása
  • Tanácsadás a felhasználók részére
  • Műszaki jelentések önálló elkészítése a megadott rendszerben
  • Hibakeresés és elhárítás
Elvárások:
  • Villanyszerelő, elektrotechnikai, mechatronikai vagy mezőgazdasági gépész végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság
  • Ügyfélközpontú fellépés
  • Önálló felelősségteljes munkavégzés
Előnyt jelent:
  • Német vagy angol nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • Tapasztalatnak megfelelő bérezés, túlóra és napidíj kifizetés (13. és 14. havi bér)
  • Céges autó (saját használatra is)
  • Fiatal, motiváló csapat
  • Magas szintű szakmai alapokon nyugvó betanítás (képzés saját a tréningcenterükben)
  • Pozitív munkahelyi légkör
Munkavégzés pontos helye:
  • Országos
Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődését,
küldje el számunkra magyar nyelvű lehetőleg fényképes önéletrajzát