Partnerünk a UNIX Autó Kft. több mint 30 éve áll az autóalkatrész-kereskedelem
élvonalában, immár 200 üzlettel és 3 logisztikai központtal 5 országban.

Cégük folyamatosan bővül, kiemelkedő szolgáltatásokkal és széleskörű termékkínálattal
várják ügyfeleiket, biztosítva számukra a legjobb minőséget és megbízhatóságot.

Büszkék arra, hogy szakértelmükkel és elkötelezettségükkel hozzájárulnak
partnereik sikeréhez és elégedettségéhez.

Jelenleg izgalmas lehetőséget kínálnak új munkatársuk számára az alábbi pozícióban:

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ
(SZEGEDI RÉGIÓ)

Amit kínálnak:
  • Teljesítményalapú versenyképes bérezés
  • Céges autó, magán használatra is
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Felelősségteljes vezetői munkakört
  • Folyamatos visszajelzés az eredményekről
  • Több hónapos betanulási terv
Feladatok:
  • Csapat összeállítása, különösen a Vezetők kiválasztása, betanítása és fejlesztése
  • 8-12 értékesítési telephely és a 100-150 fős csapat összefogása, vezetése, szakmai felügyelete és támogatása a dél-alföldi régióban
  • A vezetett terület eredményeinek ellenőrzése és javítása
  • Vállalati és törvényi szabályok betartatása
  • Eredménybeszámolók készítése
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Kereskedelemben szerzett több éves tapasztalat
  • Értékesítési hálózat vezetésében szerezett minimum 5 éves gyakorlat
  • Nagy létszámú csapatok magabiztos és sikeres vezetése
  • Eredmény orientált gondolkodásmód
  • „B” kategóriás jogosítvány
Munkavégzés pontos helye:
  • Dél-alföldi régió
Munkavégzés típusa:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!