Partnerünk Budapest III. kerületében lévő központjába keresünk új munkatársat teljes bejelentéssel, hétfőtől-péntekig 08:00-17:00 óráig tartó munkára az alábbi pozícióba:

BEJÁRÓNŐ - HÁZVEZETŐNŐ

Főbb feladatok, munkák:
  • A rá bízott területek tisztán tartása
  • Mosás, vasalás
  • Hálószobák, fürdőszobák takarítása, rendezettségének biztosítása
  • Takarításhoz használt eszközök gondos kezelése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • 3 év szakmai tapasztalat
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Lendületes, gyakorlatias munkavégzés
  • Megbízható, alkalmazkodóképes személyiség
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Leinformálható tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes bejelentett fizetés
  • Fizetett szabadság
  • Szabad hétvégék és esték
Foglalkoztatás jellege:
  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, III. kerület
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű, lehetőleg fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!
Amennyiben rendelkezik referencia levéllel, kérjük, azt is legyen szíves elküldeni.