Ön is szeretne egy olyan cégnél dolgozni, ahol megvalósíthatja a terveit?

Számukra nagyon fontos a fejlődés, a munkatársak szakmai kiteljesedése!

Ennél a cégnél főleg azzal fog foglalkozni, hogy jobbá tegye a termelést!

Partnerünk az egyik Zala vármegyei élelmiszer ipari cég, akik piacvezetőnek számítanak területükön. Folyamatosan fejlesztik tevékenységeik körét és a termelésüket, főleg informatikai megoldásokkal és automatizálási lehetőségekkel.

Jelenleg az egyik felső vezetőjüket keressük alábbi pozícióba:

ÜZEMVEZETŐ

Az alábbi feladatok várnak majd Önre:

  • Operatív feladatok szabványosítása és delegálása (5 középvezető munkájának irányítása). A napi termelési tervek és azok teljesülésének elérése.
  • Hatékonyság fejlesztési (automatizálási és digitalizálási) lehetőségek felismerése, a kivitelezés megtervezése és lebonyolítása. A területhez kapcsolódó összes tevékenység normázása, és azok betartatása.
  • Új termék bevezetése esetén gyártási koncepció alkotása, megvalósítás lebonyolítása.
  • Elvárt kompetenciák meghatározása, kollégák folyamatos képzése és számonkérése.
  • Területhez kapcsolódó külső szolgáltatók munkájának szervezése, irányítása és számonkérése.

A pozíció betöltéséhez szüksége lesz:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan: gépészmérnöki, vagy villamosmérnöki, vagy informatikai végzettség).
  • Legalább két év releváns szakmai tapasztalat középvezetők vezetésében egy termelő vállalatnál.
  • Középfokú angol nyelvtudás (technológiák használatához és külföldi munkavállalókkal való kommunikációhoz).
  • Eredményre törekvő, ambíciózus, energikus személyiséggel rendelkezik és érdeklik az új technológiák.
  • Elkötelezettséggel bír az élelmiszeripar iránt, tulajdonosi szemlélettel rendelkezik és jól motivál másokat.

A jelentkezésnél előny:

  • Microsoft Excel, Microsoft PowerBI, vagy egyéb BI ismeretek.
  • Nagyvállalati tapasztalat.
  • Felsőfokú angol nyelvtudás.

Amivel megbecsülik munkáját:

  • Szakmai tudásához illeszkedő kiemelkedő alapbér.
  • Teljesítmény arányos mozgóbér.
  • Cégautót kap korlátlan magánhasználattal.
  • Céges laptopot és mobiltelefont biztosítanak.
  • Lakhatási támogatási formák.

Munkavégzés helye: Zala vármegye

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, napi 8 órás munkavégzés (hosszútávon távmunka lehetősége).

Amennyiben felkeltette az érdeklődését a lehetőség, várjuk jelentkezését magyar nyelvű önéletrajza csatolásával az alábbi gombra kattintva: