Partnerünk német hátterű vállalat, amely műszaki termékek kereskedelmével foglalkozik.
Számukra keresünk olyan szakembert, aki lelkesedik a szerszámok iránt, rendelkezik oktatói készségekkel és képes inspirálni a kollégákat az értékesítő csapat támogatása érdekében.
Nyitott pozíciójuk:

MŰSZAKI OKTATÁSI SZAKÉRTŐ

Feladataid lesznek:
  • Folyamatos termékismereti képzések biztosítása az értékesítési csapat részére: ismereteik megalapozása, bővítése
  • Termékbemutatók, workshopok, szemináriumok tartása az ügyfeleknek, partnereknek és kollégáknak tanműhelyben vagy külsős helyszíneken
  • Termékekkel kapcsolatos oktatási anyagok kidolgozása, fejlesztése: termékleírások fordítása, kurzusok, prezentációk, kézikönyvek, videók készítése
  • Új termékek tesztelése
  • Minőségi problémák kivizsgálása
A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Tapasztalat tréneri vagy oktatási szerepkörben, lehetőleg műszaki vagy technikai területen
  • Műszaki ismeret gépészet, fémmegmunkálás, karbantartás, szerelés területeken
  • Kiváló kommunikációs és előadói képesség
  • Komplex technikai információk érthető és világos átadásában szerzett tapasztalat
  • Aktív, kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (PowerPoint, Excel)
  • B kategóriás jogosítvány megléte, vezetési rutin
Amit Partnerünk kínál:
  • Piacképes fizetés és juttatási csomag, mely tartalmazza az üzletág eredményétől függő bónuszt, cafetériát és céges autót
  • Lehetőség innovatív és magas minőségű termékekkel való munkára
  • Szakmai képzések nemzetközi környezetben
  • Összetartó, segítőkész csapat, közös programok
Munkavégzés helye:
  • Budapesti iroda
  • Országosan, termékbemutatók helyszínén
Amennyiben úgy érzed elkötelezett oktatója lennél ügyfelünk csapatának, várjuk frissített önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva!