Partnerünk Magyarország piacvezető márkáját innovátorként tartják számon,
mivel biztosítják minden évszakban az új fejlesztéseket,
divatszíneket és technikákat a világ számára.

Csapatuk tagjai a legjobbak közül kerülnek ki,
akik mind szakértelmükkel, mind lojalitásukkal átlagon felüliek.

Az egyedi márkafeeling belengi hétköznapjaikat, és mindannyian büszkék arra,
hogy a töretlen siker részesei lehetnek.

Most hozzájuk keresünk új motivált munkatársat
az alábbi munkakörbe:

KERESKEDELMI MANAGER

Feladataid lesznek:
  • Szaküzleteikben a kereskedelmi politikájuk és célkitűzéseik megvalósítsa
  • Esetleges problémák feltárása és azok megoldására javaslatok tétele
  • Visual Merchandising irányítása és fejlesztése szaküzleteikben
  • Csapata építése, fejlesztése és motiválása
  • Az elvárt magas színvonalú, vásárlóközpontú vevőkezelés és megfelelő szaktanácsadás biztosítása
  • Újító javaslatok benyújtása
  • Új üzletek nyitásának lebonyolítása
  • Riportok és elemzések készítése
  • Kapcsolattartás és egyeztetések kapcsolódó divíziókkal, valamint készletgazdálkodás stratégiai szinten a szaküzletekben
Fontos nekik:
  • Több éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Erős Visual Merchandising készségek
  • Képesség a csapat motivált vezetésére
  • Szépérzék és a divat iránti érdeklődés elengedhetetlen
  • Hosszú távú tervezés, fontos, hogy Te is így gondold
  • B kategóriás jogosítvány és autóvezetési rutin
  • Mobilitás Budapesten belül
Amit cserébe kínálnak:
  • Átlagosnál magasabb munkabér
  • Kreativitásnak teret engedő lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Jelentős vásárlási kedvezmény a cég termékeiből
  • Pörgős, kihívásokkal teli lehetőség
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, VIII. kerület
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését,
küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát