Partnerünk a KSH Rugógyár Bt. nyúli telephelyére keresi
új munkatársát az alábbi munkakörbe:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Főbb feladatok, munkák:
  • Vevői-, és beszállítói reklamáció kezelés, koordinálása, kapcsolódó dokumentációk elkészítése, vevői és beszállítói kapcsolattartás
  • Vevői portálok kezelése
  • Belső nem-megfelelőségek kezelése
  • Új termék bevezetés támogatása, részvétel a p-FMEA-k, Control planok, SPC-k, IMDS elkészítésében
  • Requalifikációk elkészítése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Közép- vagy felsőfokú, minőségbiztosítási szakirányú műszaki végzettség vagy több éves releváns tapasztalat
  • Fémipari és autóipari tapasztalat
  • Minőségbiztosítási technikák ismerete (Ishikawa, 5 why, p-FMEA, Control plan, SPC, 8D)
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Felelősségtudatos, együttműködő személyiség
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Német nyelv ismerete
  • VDA 6.3, IATF 16949, ISO9001 ismerete
  • QS 1-2-3-4 szoftver, Navision ismerete
Amit kínálnak:
  • Versenyképes jövedelem, cafetéria
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil német tulajdonosi háttér
  • Családias munkakörnyezet, fiatalos, támogató csapat
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
Munkavégzés pontos helye:
  • Nyúl, Győr-Moson-Sopron megye
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát