Partnerünk az Implantcenter Fogászati és Szájsebészeti Magánklinika,
számukra keresünk új kollégát részmunkaidőbe az alábbi pozícióba:

VÉRVÉTELI ASSZISZTENS

Feladatok:
  • Páciensek fogadása és a vizsgálatokról való tájékoztatása
  • Páciensek beazonosítása, adatok egyeztetése
  • Vérvétel és mintavétel szakmai szabályoknak megfelelően
  • Vérvételi feladatok, laboratóriumi vizsgálatok adminisztrálása, dokumentálása
  • A levett minták szakszerű tárolásának felügyelete
  • Laboratóriumi eszközök és berendezések szakszerű kezelése
Elvárások:
  • Szakirányú (egészségügyi) végzettség
  • Ápolónői/hasonló munkakörben szerzett gyakorlat, vérvételi rutin
  • Érvényes működési engedély, oltási könyv
  • Segítőkészség, Empátia, Páciensközpontú hozzáállás
  • Precizitás, jó kommunikációs készség, megbízható és magas színvonalú szakmai attitűd
Amit kínálnak:
  • Hétköznapi munkalehetőség részmunkaidőben (nyugdíjast is szívesen látunk csapatukban)
  • Azonnali munkakezdés
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Nívós munkakörnyezet
  • Jó hangulat, dinamikus légkör
  • Dolgozói kedvezmények
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, II. kerület
Munkavégzés ideje:
  • Hétfőtől péntekig 08:00 -tól 12:00 óráig.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű szakmai önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!