Nem áll tőled messze az állattenyésztés világa? Szeretsz utazni és kipróbálnád magad egy változatos munkakörben? Akkor olvass tovább!

Partnercégünk egy több, mint 100 éves múlttal rendelkező nemzetközi cég leányvállalata, mely tanúsítási, áruvizsgálati és laboratóriumi szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek világszerte.

Bővülő csapatukba keresnek jelen pillanatban egy kollégát az alábbi munkakörbe:

AUDITOR

MIK LESZNEK A FELADATAID?
  • Hazai és/vagy nemzetközi fenntarthatósági szabványok helyszíni auditja. Az auditok Magyarországon, illetve külföldön kerülnek lebonyolításra elsősorban mezőgazdasági, főként állattenyésztési és vagy kertészeti, élelmiszeripari, illetve könnyűipari, újrahasznosítási telepeken, üzemekben.
  • Audit riport készítése az ellenőrzött szabvány elvárásainak való megfelelőségről.
  • Az auditot követően az ügyfél igények, nem-megfelelőségek nyomon követése.
  • Kapcsolattartás hazai és külföldi munkatársakkal, ügyfelekkel (angol nyelven is).
TÉGED KERESÜNK, HA...
  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel agrár, kertészeti, élelmiszerbiztonsági vagy környezettudományi területen, és legalább 2-3 éves szakmai tapasztalatod van ezeken a területeken, preferáltan állattenyésztésben.
  • Legalább középfokú, magabiztos angol tudással rendelkezel, szóban és írásban egyaránt.
  • Önálló és kezdeményező munkavégzés jellemez.
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezel.
  • Magas az utazási hajlandóságod.
  • Pontosan, precízen végzed a munkád, megbízható vagy.
AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
  • Auditor tapasztalat, különös tekintettel ökológiai gazdálkodás, GlobalGap, ISO, SMETA, Rainforest Alliance, RSPO, ISCC, IFS vagy egyéb élelmiszerbiztonsági területek bármelyikére.
AMIT A PARTNERÜNK KÍNÁL SZÁMODRA:
  • Tapasztalataidhoz igazodó alapbért biztosítanak.
  • Cafeteria juttatás a próbaidő lejárta után.
  • Céges laptop és mobiltelefon.
  • Utazási lehetőség Magyarországon belül és külföldön egyaránt.
  • Különböző fenntarthatósági szabványok, hazai és/vagy nemzetközi termelési gyakorlat megismerése.
  • Széleskörű képzési lehetőségek.
  • Fiatalos, dinamikus csapat.
  • Barátságos, rugalmas munkahelyi légkör, nemzetközi környezet.
  • Önálló munkavégzés lehetősége változatos feladatokkal.
Munkavégzés helye: Budapest, 14. Kerület (próbaidő után Home Office lehetőséggel), valamint belföldön és külföldön történő auditok.

Munkaidő: Projektalapú munkavégzés/Rugalmas munkaidő, kb. heti 40 óra.

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz frissített magyar önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!