Partnerünk vezető európai vállalat az ablakok, ajtók, függönyfalak, tolórendszerek, napellenzők és télikertek innovatív és fenntartható alumínium megoldásainak fejlesztésében és értékesítésében.

A vállalat tevékenységének hajtóerejét az energiahatékonyság és a környezetért történő felelősségvállalási szándék vezérli.

Jelenlegi csapatukba bővítés miatt keresünk

ÉRTÉKESÍTÉST TÁMOGATÓ MÉRNÖK (ÉPÍTŐIPAR)

munkatársat, aki mindent megtesz a vállalat élen tartása érdekében.

Amiben fontos szereped lesz:
  • Alumíniumszerkezetek árajánlatainak elkészítése kereskedelmi célokra
  • Vevői megrendelések kezelése.
  • Műszaki tanácsadás alumínium ajtó- és ablakrendszerekkel kapcsolatban.
  • Üzleti partnerek alkalmi látogatása és műszaki képzés biztosítása számukra.
  • Gyártók helyszíni és műhelyi támogatása.
  • A vállalat megfelelő képviselete üzleti / műszaki eseményeken.
  • Minden szükséges dokumentáció kezelése az ügyfelek és a székhely felé.
  • Minőségi kérdések, garanciális igények kezelése.
A sikeres munkádhoz szükséged lesz az alábbiakra:
  • Egyetemi vagy főiskolai mérnöki végzettség (építőmérnök vagy építész vagy gépészmérnök végzettség).
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat az alábbi munkakörök valamelyikében építőipari területen: projektmérnök VAGY helyszíni mérnök VAGY adminisztráció VAGY értékesítés támogatás VAGY tervezőmérnök.
  • Alapismeretek a statikus számításokról (épületgépészet).
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • AutoCAD szoftver ismerete.
  • MS Office szoftver ismerete.
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Tapasztalat az alumínium rendszerekben.
  • Árajánlati szoftverek ismerete (pl. LogiKal, SchüCal stb.), Salesforce szoftver ismerete.
Amivel Partnerünk megbecsül Téged és a munkádat:
  • Tapasztalati szintedhez illeszkedő alapfizetés.
  • Megbízható, stabil vállalati háttér.
  • Modern munkakörnyezet.
  • Egészségügyi biztosítás.
  • Éves bónusz (személyes teljesítmény alapján).
  • Szakmai fejlődésed folyamatos támogatása, tréningeken való rendszeres részvétel lehetősége.
Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület, és heti 1 nap Home Office lehetősége.

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 8.00 órától 17.00 óráig.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küld el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!