Partnerünk a SPIE 38 országban, több mint 46 ezer munkavállalóval
meghatározó szereplője az európai energiaiparnak.

A SPIE Hungaria több, mint 20 éve nyújtja ügyfeleinek teljes körű villamosenergetikai
szolgáltatásait a 132 kV-os távvezetéktől a lakossági fogyasztásmérő berendezésig,
a tervezéstől a létesítésen át a karbantartásig.

 Csatlakozz hozzájuk, nyerj inSPIErációt velük győri
és egri telephelyeiken az alábbi pozícióban:

VILLAMOS HÁLÓZATSZERELŐ

Pályakezdők jelentkezését is várják!

Villamos hálózatszerelőként a feladataid lesznek:
  • Elosztóhálózati transzformátor állomások technológiai átépítése
  • Kis- és középfeszültségű hálózatok építése, szerelése
  • Oszlopon történő (magasban, 25m felett) munkavégzéssel szabadvezetéki hálózatok karbantartása
  • Földkábelek fektetése
Elvárások:
  • Villamosipari szakirányú végzettség (pl. villanyszerelő, villamos hálózatszerelő, erősáramú berendezés szerelő stb.)
Előnyök:
  • Erősáramú villamosipari végzettség vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Az alábbi speciális képzettségek valamelyike: KIF/KÖF kábelszerelő, KIF FAM szerelő, emelőgép kezelő
Amit Ők nyújtanak az inSPIErációdhoz:
  • Megegyezés szerinti bejelentett versenyképes alapbér + pótlékok
  • Évi nettó 348.000 Ft Cafetéria
  • Munkába járás költségeinek támogatása (jogszabályi feltételek mellett)
  • Bruttó bér havi 5%-ának megfelelő összeg magánnyugdíjpénztári befizetése
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Szakmai képzések támogatása (éves képzési terv alapján)
  • Biztonságos munkakörnyezet: szerszámok, munkaruha, egyéni védőeszközök, melyeket folyamatosan karbantartanak és ellenőriznek
  • Határozatlan idejű, bejelentett 8 órás munkaviszony
  • Folyamatos munka-ellátottság
Telephelyeik, ahova várják jelentkezésed:
  • Győr és Eger
Munkaidő:
  • Egy műszakos munkarend (hétfőtől - péntekig)
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!