Partnerünk a SPIE Hungaria Kft. 38 országban, több mint 46 ezer munkavállalóval
meghatározó szereplője az európai energiaiparnak.

Magyarországon öt telephellyel és képzett kollégákkal áll ügyfelei szolgálatára
több mint 20 éve teljes körű villamosenergetikai szolgáltatásaival.

Csatlakozz hozzájuk, nyerj inSPIErációt velük az alábbi munkakörben:

KÁBELSZERELŐ – Budapest
(Villamos Elosztóhálózat terület)

Kábelszerelőként a feladatod lesz:
  • Kis- és középfeszültségű hálózaton a kábelek szerelése
  • Épületcsatlakozó szekrények szerelése, beépítése
  • Elosztóhálózaton karbantartási feladatok elvégzése
  • Elosztóhálózati transzformátor állomások átépítése
  • KÖF készülékek motorizációja a gyártói oktatás után
  • Más részlegekkel együttműködések során kábelszerelési munkák végzése
Amit Ők nyújtanak az inSPIErációdhoz:
  • Határozatlan idejű, bejelentett 8 órás munkaviszony
  • Megegyezés szerinti bejelentett versenyképes alapbér + pótlékok
  • Évi nettó 348.000 Ft Cafetéria
  • Munkába járás költségeinek támogatása (jogszabályi feltételek mellett)
  • Bruttó bér havi 5%-ának megfelelő összeg magánnyugdíjpénztári befizetése
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Folyamatos munka-ellátottság
  • Szakmai képzések támogatása (éves képzési terv alapján)
  • Biztonságos munkakörnyezet: szerszámok, munkaruha, egyéni védőeszközök, melyeket folyamatosan karbantartunk és ellenőrzünk
Elvárások:
  • KIF és/vagy KÖF kábelszerelői végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szakmai tanulási igény
Telephelyük, ahova várják jelentkezésed:
  • Budapest, XI. kerület
Munkaidő:
  • Egy műszakos munkarend (hétfőtől - péntekig)
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!