Partnerünk a SPIE 38 országban, több mint 46 ezer munkavállalóval
meghatározó szereplője az európai energiaiparnak.

A SPIE Hungaria több, mint 20 éve nyújtja ügyfeleinek teljes körű villamosenergetikai
szolgáltatásait a 132 kV-os távvezetéktől a lakossági fogyasztásmérő berendezésig,
a tervezéstől a létesítésen át a karbantartásig.

Csatlakozz hozzájuk és nyerj inSPIErációt velük
felsőzsolcai telephelyükön az alábbi munkakörben:

GÉPJÁRMŰVEZETŐ (GKI kártyával)

Gépjármű vezetői feladatok:
  • 3,5 tonna feletti felépítményes járművek vezetése
  • A részedre kiadott céges járművek kezelése és karbantartása
  • A járművek napi karbantartása, műszaki állapotának szinten tartása, az esetleges meghibásodások elhárítása (csak annyira, amennyire a sofőrtől elvárható)
  • Az időszakos karbantartás szükségességét a teljesített üzemóra, km függvényében előrejelzése a felettesnek
  • A szerviz során az esetleges hibákról értesíted a felettesedet
  • Megőrzöd a jármű okmányait, figyeled azok lejárati idejét (forgalmi engedély, gépjármű felelősségbiztosítás meglétét igazoló lap, „európai baleseti bejelentő”)
  • Figyelsz a jármű tartozékokra és az érvényességi időkre
  • A jármű tankolására való üzemanyagkártya felelősségteljes használata és az üzemanyag- felhasználás ellenőrzése
  • Minden tankolás pontos adminisztrációja
  • Menetlevél folyamatos és pontos vezetése
  • Vállalati rendszerben a nevedre kiadott feladatok elvégzése, adminisztrációja
Amit tőled kérnek:
  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat
  • C; CE jogosítvány kötelező
  • Érvényes GKI kártya kötelező
  • Gépkezelői jogosítvány (önrakodó daru bejegyzéssel)
  • PÁV II. (a munkavállaláshoz)
Előnyt jelent:
  • Azonnali kezdés
  • Gépkezelői jogosítványba targonca, hidraulikus emelőkosaras
Amit Ők nyújtanak az inSPIErációdhoz:
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Bejelentett munkabér, pontos munkabér fizetés minden hónapban
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Béren kívüli juttatás havi nettó 29.000 HUF összegben
  • Munkába járás költségének támogatása (jogszabályi keretek között)
  • A bruttó bér havi 5%-ának nyugdíjpénztári befizetése
  • Továbbképzési lehetőségek az éves képzési tervük alapján
Ide várnak dolgozni:
  • 3561 Felsőzsolca, Turul út 3. telephelyről Miskolc és környéke
Munkaidő:
  • Hétfőtől – péntekig egy műszakos munkarend
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!