Partnerünk a SPIE 38 országban, több mint 46 ezer munkavállalóval
meghatározó szereplője az európai energiaiparnak.

A SPIE Hungaria több, mint 20 éve nyújtja ügyfeleinek teljes körű villamosenergetikai
szolgáltatásait a 132 kV-os távvezetéktől a lakossági fogyasztásmérő berendezésig,
a tervezéstől a létesítésen át a karbantartásig.

Új kollégájukat keressük budapesti telephelyükre az alábbi munkakörbe:

VILLANYSZERELŐ
(ALÁLLOMÁS ÜZLETÁG - ERŐSÁRAM)

Csatlakozz hozzájuk, nyerj inSPIErációt velük!

Alállomás szerelőként a feladataid lesznek:
  • Elosztó- és vezérlőszekrények előszerelési feladatai a telephely műhelyében
  • Szekrények helyszíni telepítése és beüzemelése
  • Szekunder technológiai vezetékezés kialakítása
  • Elosztóberendezések telepítése, nyomvonalak építése
  • KÖF/KIF erőátviteli, optikai, ill. jelzőkábelek (fejkiképzéssel) fektetése, bekötése
  • Kisfeszültségű egyenáramú és váltóáramú rendszerek létesítése
  • Egy műszakos munkarend, eseteként ott alvós munkákkal, ilyenkor az ellátást, szállást, túlórát fizetjük részedre

Amit nyújtanak az inSPIErációdhoz:

  • Teljesen bejelentett alapbér, amit kiegészítenek a pótlékok
  • Törvény szerinti és biztosan kifizetett túlóra díjak
  • Évi nettó 348.000 Ft béren kívüli juttatás (Cafetéria)
  • Munkába járásod költségeinek támogatása (jogszabályi kereteken belül)
  • Bruttó béred havi 5%-ának megfelelő összeggel hozzájárulás a leendő nyugdíjadhoz (önkéntes nyugdíjpénztár)
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Biztonságos munkakörnyezet: szerszámok, munkaruha, egyéni védőeszközök
  • Folyamatos munka-ellátottság
  • Különféle munkavégzési helyszínek (alállomásokon és ipari létesítményekben)
  • Szakmai fejlődés képzésekkel támogatása
Amit mindenképp kérnek tőled:
  • Villamosipari középfokú végzettség (villanyszerelő) – kötelező! (csak villanyszerelői végzettséggel tudnak jelentkezéseket fogadni)
Előnyt jelent:
  • Alállomás szerelői tapasztalat
  • Erősáramú villamosipari végzettség, vagy ezen a területen szerzett tapasztalat

Munkaidő:

  • Határozatlan idejű, bejelentett 8 órás munkaviszony
  • Egy műszakos munkarend
Ide várnak dolgozni:
  • Budapest, XI. kerület
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!