Rendelkezel aktív és magabiztos német nyelvtudással?
Vevőorientált szemlélet jellemez?

Partnerünk egy folyamatosan fejlődő cég, amely több
mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel.

Termékeiket Európa legnagyobb online piacterein, illetve saját
webáruházukban kínálják megrendelésre.

Idén nagykereskedelmi kapcsolatok fejlesztését tűzték ki célul.

Munkavállaló-központúságukból kiindulva céljuk munkatársaik megbecsülése
és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése.

Részükre keresünk most új munkatársat az alábbi munkakörbe:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS NÉMET NYELVEN

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A Rád váró feladatok:
  • Vevői információkérések koordinálása,
  • Tájékoztatás termékeikről e-mailben és telefonon,
  • Beérkező panaszok, reklamációk kezelése, megoldása e-mailben és telefonon,
  • Online felületekről érkező rendelések kezelése,
  • Vevői elégedettség elérése/fenntartása.
Jelentkezz, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • Középfokú végzettség,
  • Aktív, magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (biztos szövegértés és grammatikai ismeretek),
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Rendszerszintű gondolkodás,
  • Csapatszellem és megbízhatóság,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Vevőorientált fellépés.
A jelentkezésnél előnyt jelent:
  • Ügyfélszolgálati tevékenységben szerzett tapasztalat,
  • Egyéb idegen nyelv ismerete.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés (éves fizetésemeléssel),
  • Cafetéria és Medicover egészségbiztosítás (próbaidő után),
  • Csapatbónusz (évi 3 alkalommal),
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Multinacionális, segítőkész, együttműködő csapat,
  • Modern, színvonalas környezet,
  • Home Office lehetőség (próbaidő után, vezetővel egyeztetve akár heti 3 napban).
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest VII. kerület.
Munkaidő:
  • Vezetővel egyeztetve rugalmas munkaidő.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra önéletrajzod az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!