Partnerünk a Credit Control Menedzsment Kft., céginformációs-, elemző-
és marketing információs szolgáltatásokat nyújt a hazai, valamint
a nemzetközi közép- és nagyvállalkozások számára.

Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ASSZISZTENS

Leendő feladatok:
  • Vezetői munka széles körű támogatása
  • Adminisztratív feladatok végzése
  • Kapcsolattartás nemzetközi partnerekkel
  • Megrendelések menedzselése
  • Adatfeldolgozás és adatjavítás
  • Adattáblák készítése
Elvárások:
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Szeretsz új dolgokat tanulni és ezáltal fejlődni
  • Pozitív szemléletű, nyitott, érdeklődő személyiség vagy
  • Önállóan és proaktívan végzed a feladataid
  • Precíz és igényes vagy munkád során
  • Céljaid elérése érdekében hajlandó vagy keményen teljesíteni
Előnyt jelent:
  • Tapasztalat asszisztensi munka területén
  • Excel kiváló ismerete
Amit kínálnak:
  • Képzési programokkal támogatjuk a fejlődésed
  • Hosszútávú kereseti lehetőség és stabil háttér
  • Kellemes környezet, támogató vezetés
Munkavégzés pontos helye:
  • 1138 Budapest, Madarász Viktor utca 47-49.
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra, lehetőleg fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!