Szeretnél egy megbízható, 35 éves múlttal rendelkező, hulladékgazdálkodással foglalkozó
multinacionális cégnél dolgozni, ahol céljuk a fenntarthatóság, környezettudatosság,
és a körforgásos gazdasághoz való hozzájárulás?

Ha karriercéljaid mellett számodra is fontos a munkád által teremtett érték,
akkor partnerünknél a Saubermachernél a helyed!

Ha te is szeretnél részese lenni céljaik elérésében,
akkor add le jelentkezésed az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MENEDZSER

LEENDŐ FELADATOK:
  • Új ügyfelek felkutatása, üzletszerzés
  • Üzleti és szakmai felelősség ipari hulladékgazdálkodási, hulladéklogisztikai szolgáltatásokért
  • Potenciális és meglévő ügyfelekkel történő tárgyalások lebonyolítása
  • Pályázatok, árajánlatok készítése
  • Szerződéskötések és a szerződésszerű teljesítés koordinálása
  • Partnercégekkel folyamatos kapcsolattartás
  • Kimutatások, riportok, prezentációk készítése
ELVÁRÁSOK:
  • Felsőfokú gazdasági vagy mérnöki végzettség
  • Hulladékgazdálkodásban, környezetiparban vagy egyéb, ipari/logisztikai szolgáltatás értékesítésében, projektvezetésben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs-és kapcsolatteremtő készség
  • Felhasználói szintű MS Office használat
  • Utazási hajlandóság (országon belül)
  • Igényes, precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány
ELŐNYT JELENT:
  • Folyamatban lévő vagy már meglévő hulladékgazdálkodási végezettség
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Német nyelvtudás
AMIT KÍNÁLNAK:
  • Biztos nemzetközi háttér
  • Céges autó
  • Céges laptop, céges telefon
  • Cafetéria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Kollektív baleset biztosítás
  • Vállalati prémiumrendszerben való részvétel
  • Családbarát munkahely
MUNKAVÉGZÉS PONTOS HELYE:
  • Budaörs
MUNKAVÉGZÉS TÍPUSA:
  • Teljes munkaidős
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra lehetőleg fényképes,
magyar nyelvű önéletrajzodat PDF formátumban a motivációs leveleddel együtt