Hallottál már a betétdíjas rendszer bevezetéséről?

Új időszámítás kezdődött azzal, hogy az EU betétdíjas rendszerek
bevezetésére kötelezte a tagországokat.

Ezzel jelentősen megnövekedett a kereslet a visszaváltó automaták üzemeltetésére.

Partnerünk Returmatic Solutions Zrt. az elmúlt 10 év tapasztalata alapján gyártja
és üzemelteti Európa egyik legversenyképesebb mobil visszaváltó infrastruktúráját.

Csapatukba keresünk új munkatársat budapesti központi
telephelyükre a következő munkakörbe:

JÁRMŰ ELŐKÉSZÍTŐ - KARBANTARTÓ

Feladatok, amikben Rád számítanak:
  • A berendezés karbantartása, begyűjtésre történő előkészítése, tisztítása
  • A beépített automata moduljainak cseréje szükség szerint
  • A gépkocsi tisztítása
  • Tervszerű megelőző karbantartási feladatok végrehajtása
  • Adminisztratív feladatok elvégzése
  • A rád bízott szerszámok, eszközök és anyagok szakszerű használata
  • A munkautasítások betartása
  • A munka, tűz és balesetvédelmi előírások betartása
Mi tesz Téged alkalmassá a feladatra:
  • Minimum B kategóriás jogosítvány
  • 3+ év karbantartói, szerelői, gépkezelői tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
Amit cserébe kínálnak:
  • 100% bejelentett foglalkoztatás
  • Egyik héten 3 napot, a másik héten 4 napot tudsz dolgozni: 12 órás munkarend: reggel 10 és 22.00 óra között
  • Lendületes, folyamatos fejlődő vállalati kultúra, ahol számít a véleményed
  • Átfogó betanítási és beléptetési terv, folyamatos visszajelzés a fejlődésedről
  • Munkába járási támogatás
  • Műszakpótlékok
Munkavégzés pontos helye:
  • 1103 Budapest Gyömrői út 108-126. (Volt Bosch központ)
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra lehetőleg fényképes,
magyar nyelvű önéletrajod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!