Megbízónk italcsomagolások visszaváltására szolgáló rendszereket gyárt és üzemeltet.
A környezettudatosság, ezen belül az italcsomagolások újrahasznosítása létfontosságú a bolygónk és az emberek egészsége szempontjából. Ügyfelünk elkötelezett a fenntartható jövő és az újrahasznosítás elősegítése mellett, ezért olyan rendszereket fejleszt és üzemeltet, amelyek ezt elősegítik.

Új fejlesztésük a mobil RVM, a kézi visszaváltó pontokon visszaváltott egyutas italcsomagolások begyűjtését, számlálását és roncsolását végzi gazdaságosan, rugalmasan és környezetkímélően.

Üzletfejlesztési stratégiájuk kidolgozására és megvalósítására,
berendezéseik hazai és export értékesítésére, keresünk számukra

MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ

munkatársat.

Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Dolgozz együtt az üzletfejlesztési igazgatóval az italcsomagolások visszaváltására szolgáló rendszerek értékesítési stratégiájának kidolgozásában és megvalósításában
  • Vegyél részt a mobil visszaváltó automaták (RVM) termékfejlesztési folyamatában a mérnöki és műszaki fejlesztő csapattal együttműködve
  • Keress új üzleti lehetőségeket belföldi és nemzetközi piacokon, és értékesítsd a cég innovatív RVM rendszereit
  • Tartsd fenn és erősítsd a kapcsolatokat a meglévő ügyfelekkel, biztosítva a folyamatos üzleti növekedést és elégedettséget
  • Tervezd és valósítsd meg az értékesítési kampányokat, amelyek elősegítik a cég rendszereinek piacra jutását
  • Figyeld a tendereket, készítsd el az ajánlatokat, és kezeld a szerződéskötési folyamatokat
  • Képviseld a céget kiállításokon és szakmai fórumokon, bemutatva a cég elkötelezettségét a környezettudatosság és fenntarthatóság iránt
  • Végezz piackutatást és versenytárs elemzést az üzleti lehetőségek és trendek azonosítása érdekében
Szükséges képesítések és tapasztalat:
  • Mérnöki vagy műszaki végzettség: gépészmérnöki, villamosmérnöki, környezetmérnöki vagy egyéb releváns műszaki területen
  • Legalább 3 év tapasztalat műszaki vagy mérnöki értékesítésben (előnyt jelent olyan iparágakban, amelyek kapcsolódnak az automatizációhoz, újrahasznosításhoz vagy környezettechnológiákhoz)
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készségek magyar és angol nyelven
  • B kategóriás jogosítvány megléte és vezetési rutin
  • Nemzetközi tárgyalási tapasztalat, projektszemlélet
Előnyt jelent:
  • Egyedi gyártás területén szerzett tapasztalat
  • Hulladékgazdálkodási ismeretek
  • További nyelvek ismerete
Amit Megbízónk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés (jutalékos rendszer együttes kidolgozásával)
  • Céges gépkocsi, magánhasználattal
  • Műszakilag érdekes és innovatív megoldások megismerése és képviselete
  • Stabil és dinamikusan növekvő vállalat
Cégközpont:
  • Budapest X. kerület (Kőbánya-Kispest M közelében)
Amennyiben szívesen támogatnád egy innovatív szemléletű vállalat dinamikus fejlődését, várjuk frissített önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva!