Precízen és önállóan végzi a munkáját, és egy stabilan fejlődő cégnél képzeli el a jövőjét?
Akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Partnerünk flottakezeléssel és gépjárművek hosszú távú bérbeadásával foglalkozó vállalkozás,
melyhez ügyfeleik az alapszolgáltatásokon túl kiegészítő szolgáltatásokat vehetnek igénybe.

Hozzájuk keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FŐKÖNYVELŐ

Főbb feladatok:
  • Bejövő számlák könyvelése könyvelő programban, feltöltő fájlok elkészítése/ellenőrzése,
  • Kimenő számlák kompenzálása, nyitott tétel lista karbantartása, negyedévente ellenőrzése belső riport alapján,
  • Bank könyvelése,
  • Pénztár könyvelése,
  • Tárgyi eszközök kezelése,
  • Áfa bevallás és összesítő nyilatkozat összeállítása, ellenőrzése,
  • Vegyes könyvelések elvégzése (bér, árfolyamkülönbözet, hitelkamatok, stb.),
  • Év közben továbbszámlázott tételek egyeztetése,
  • Riporting előkészítése (annak ellenőrzése, hogy minden költség elem időszakosan beérkezett, a főkönyv időarányosan tartalmaz minden bevételt, költséget és ráfordítást),
  • Finanszírozó bank részére negyedéves riportok elkészítése,
  • Évzárási munkák előkészítése, elvégzése (átértékelések, adófolyószámla egyeztetés, vevői és szállítói nyitott egyenlegek egyeztetése, elhatárolások könyvelése, szükséges átsorolások lekönyvelése, adókalkulációk elkészítése, stb.).
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség,
  • 3-5 év senior könyvelői munkatapasztalat,
  • MS Office programok magas szintű ismerete (Excel, Word),
  • Társalgási szintű német nyelvtudás (írásban és szóban),
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • Megbízhatóság,
  • Gyakorlatias, pozitív, csapatjátékos személyiség,
  • Jó együttműködő készség, stressz tűrő képesség, lelkiismeretes, hatékony munkavégzés.
Előnyt jelent:
  • Angol nyelvtudás.
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Hosszú távú, biztos munkahely, egy dinamikusan fejlődő vállalatnál,
  • Alkalmazotti jogviszony,
  • Munkába járás támogatás BKK bérlettel,
  • Modern munkakörnyezet, kiváló csapatszellem.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, XIII. kerület.
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig, napi 8 óra.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!