Partnerünk az Envirotis cégcsoport tagja. Környezetvédelmi kivitelezési
és kármentesítési feladatokra specializálódott magas- és mélyépítésben
több évtizedes tapasztalattal rendelkező stabil cég, a Terra-Log Mélyépítő Kft.

Cégüknél egyedülálló tapasztalatot szerezhetsz a projekt kivitelezés
teljes folyamatában az alapoktól a megvalósulásig.

Lendületes csapatukban komoly gyakorlati tudásra teszel szert
tapasztalt szakembereik vezetésével.

Nagy volumenű környezetvédelmi projektjeiken biztosítják hosszú távú fejlődésed.

Számukra keresünk most új munkatársat az alábbi munkakörbe:

ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

Új kollégájuk feladatai:
  • Beavatkozási tervek megismerése, feldolgozása, tevékenységekre bontása
  • Projekt elemek, műtárgyak terveinek, koncepcionális terveinek feldolgozása, megismerése, megértése, ebből számszerűsített mennyiségi és ráfordítás becslések készítése
  • Tevékenységek idő és erőforrás tervezése, tervezett ráfordítás mennyiségek kigyűjtése/becslése
  • Alvállalkozói, beszállítói árajánlat kérések összeállítása, bekérése, szakmai ellenőrzése, kiértékelése
  • Senior előkészítő mérnök irányítása mellett projekt költségvetés, projekt idő ütemterv összeállítása
  • Részvétel a műszaki egyeztetések alapján döntés előkészítő anyagok készítésében
Az ideális jelölt az alábbiakkal rendelkezik:
  • Minimum középfokú műszaki vagy felsőfokú építő-, építészmérnök, műszaki menedzser végzettség
  • 2D, 3D tervek olvasása, mennyiségi paraméterek levétele, kigyűjtése
  • MS Excel középhaladó szintű ismerete (összegfüggvények/gyűjtések/szűrések/keresések használata)
  • 1-3 év műszaki-kivitelezési/tervezési tapasztalat mélyépítés vagy magasépítés területén
  • Pontosság, precizitás, elhivatottság
  • B kategóriás vezetői engedély
Amit nyújtanak Neked:
  • Környezetvédelmi és kármentesítési iparág technológiáinak és folyamatainak megismerése, megértése
  • Projekt tervezési, előkészítési tapasztalat megszerzése közvetlen visszacsatolással a megvalósítás folyamatából
  • Jól felépített, komoly szakmai múlttal és tudással rendelkező csapat
  • Professzionális háttér
  • Szakmai támogatás és fejlődési lehetőség, anyagi megbecsülés
  • Határozatlan idejű szerződés, azonnali kezdés
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, XII. kerület
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!