Szereted a pörgős hétköznapokat és hogy mindig történik valami?
Keresed a változatosságot és a kihívásokat?
Szívesen tanulsz, mert úgy érzed mindig van hova fejlődni?
Számít, hogy felelősséget vállalhatsz és megtapasztalod munkád eredményét?
Örömmel gondolkodsz komplex megoldásokban?
Fontos Neked, hogy nívós környezetben dolgozhatsz?

Akkor ne habozz, JELENTKEZZ!

Partnerünk az Implantcenter Fogászati és Szájsebészeti Magánklinika
szakirányú végzettséggel, 2-3 éves, elsősorban tartalom marketing és PPC
hirdetési tapasztalattal rendelkező új kollégát keres az alábbi pozícióba:

ONLINE MARKETING MUNKATÁRS

Leendő feladatok:
  • Weboldalak tartalomfejlesztése és kialakítása (szövegírás, SEO, folyamatos monitoring és frissítés)
  • PPC kampányok teljes körű menedzselése (Facebook, Instagram, Google Ads), új online hirdetési lehetőségek és platformok feltárása, alkalmazása
  • Social hálózatok kezelése, karbantartása, építése, aktivitás növelése
  • Adatbázis építés és hírlevél kampányok kezelése, blogolás
  • A feladatokhoz kapcsolódó elemzések és riportok készítése
  • Piackutatás, konkurenciafigyelés
Pozícióhoz tartozó elvárások:
  • Szakirányú végzettség
  • 1-3 éves gyakorlati tapasztalat, elsősorban tartalom marketing és PPC hirdetés területén
  • Angol nyelv ismerete írásban és szóban
  • Fejlett kommunikációs készség
  • Motiváltság a folyamatos fejlődésre, az online területet érintő változások követésére és a kihívások megválaszolására
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás
  • Képesség összetett helyzetekben való gondolkodásra
Amit nyújtanak Neked:
  • Dinamikusan növekedő, megbízható vállalkozás
  • Nemzetközi munkakörnyezet, prémium márka
  • Változatos és érdekes feladatok
  • Lehetőség a hatékony és önálló ’alkotásra’, fejlődésre
  • Átgondolt, tervezett munkavégzést, akár hosszabb távú stratégiaalkotást
  • Jó hangulat, kreatív, dinamikus légkör
  • Csapatépítők, céges rendezvények
  • Kedvezményes szolgáltatások
  • Kerékpáros megközelíthetőség
Munkavégzés pontos helye, típusa:
  • Budapest, II. kerület
  • Teljes munkaidő
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű
önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!