Partnerünk a Metz Connect Hungary Kft. kunszentmiklósi székhellyel
és telephellyel működő vállalkozás, mely a németországi METZ Csoport tagja.

Gyártó üzemükben főként telekommunikáció, építőipar részére
kerülnek termékeik összeállításra.

Vállalatuk fiatalos szemléletmódjával, magas fokú rugalmassággal
és a piaci viszonyokhoz való alkalmazkodással folyamatos fejlődik,
ezáltal lehetőséget biztosítva munkavállalói szakmai fejlődésére is.

Most hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióban:

FEJLESZTÉSI KOORDINÁTOR

Leendő feladatok:
  • A fejlődési folyamat szervezése, koordinálása és tartós megvalósítása
  • Oktatások és képzések lebonyolítása
  • Egyedi szakspecifikus projektek vezetése projektfelelősként
  • Javító intézkedések megvalósítása és felügyelete
  • A folyamatos fejlődés vállalati kultúrájának szakszerű működtetése és továbbfejlesztése
  • A végrehajtott intézkedések eredményeinek ellenőrzése, a fenntarthatóság biztosítása
  • Termelési problémák nyomon követése és megoldáskeresés közvetlen felettes irányításával
  • Ajánlatok bekérése szállítóktól, direkt anyagbeszerzések koordinálása
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Társalgási szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Továbbképzésre való nyitottság
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság
Amit kínálnak:
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Előre jutási lehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Fiatalos csapat
  • Családias munkahelyi légkör
Munkavégzés pontos helye, típusa:
  • Kunszentmiklós
  • Rugalmas munkaidő
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát