Partnerünk az OnLiveIT Kft. Magyarország legnagyobb független
SAP Business One és SAP Business ByDesign forgalmazója.

Tevékenysége során jellemzően az országon belül értékesíti az érintett rendszerek
licenceit, az ügyfél igényeire szabva bevezeti, továbbfejleszti a rendszert,
majd ezt követően végfelhasználói támogatást nyújt.

Barátságos csapatuk bővítése céljából keressük új kollégájukat
azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba:

SAP B1 SUPPORT/HELPDESK TANÁCSADÓ
JUNIOR/MEDIOR/SENIOR

Támogató konzulensként ügyfeleiknél a bevezetett rendszer és az ügyfél felhasználók támogatása a feladat,
melynek során el kell végezni a rendszerrel kapcsolatos hiba kezeléseket, testreszabási, paraméterezési,
tesztelési feladatokat, kapcsolatot tartva az ügyféllel, a fejlesztőkkel és kollégákkal.

Leendő feladatok:
  • SAP Business One rendszer támogató tevékenység ellátása
  • Hibabejelentések fogadása, felhasználói problémák feltárása, kezelése és megoldása
  • Éles üzem alatt felmerülő egyéb, az ügyféligények alapján történő testreszabások, fejlesztések megvalósítása
  • Paraméterezés, adatmigráció, nyomtatási képek illetve riportok készítése
  • Rendszer felhasználók oktatása
  • Felhasználók szakmai támogatása és tréningek, workshop-ok tartása
  • Kapcsolattartás a rendszer fejlesztőkkel/konzulensekkel/projektvezetővel
  • A pozícióhoz kapcsolódó egyéb adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása
Pozícióhoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer működtetésében, támogatásban vagy bevezetésében szerzett tapasztalat (akár rendszer szállító akár ügyfél oldalon)
  • IT ismeretek (adatbáziskezelés, SQL lekérdezés, XML kezelés)
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Kis és középvállalatok működésében, folyamataiban való jártasság
  • Kiemelkedő ügyfélbarát hozzáállás
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Jó adminisztrációs készség
  • Önálló munkavégzésre alkalmasság, de egyben csapatjátékos a hozzáállása
  • Terhelhetőség
  • Problémamegoldó hozzáállás
  • Rugalmasság, stressztűrés
  • Gyors tanulási készséggel rendelkezik és nagy a tanulási hajlandósága
Előnyt jelent:
  • SAP Business One gyakorlati ismerete
  • Logisztikai/raktár irányítási/gyártási/kereskedelmi folyamatok kialakításában szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi, számviteli ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálnak:
  • Alapbéren felüli havi teljesítményalapú bónusz rendszer
  • Határozatlan idejű munkaviszony 3 hónapos próbaidővel
  • Home Office támogatás (havonta, munkában töltött napok száma szerint időarányosan bruttó 26.680 Ft)
  • Laptop, telefon biztosítása
Munkavégzés pontos helye:
  • Székhely/Iroda: 2370 Dabas, Bartók Béla út 90. (1 éven belül tervezik az iroda áthelyezését Budapestre)
  • 75% Home Office, 25% Dabas/Budapest (havonta kb. 2-3 alkalommal szükséges irodai jelenlét)
Munkaidő:
  • Teljes munkaidős
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű
önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!