Partnerünk az OnLiveIT Kft. Magyarország legnagyobb független
SAP Business One és SAP Business ByDesign forgalmazója.

Tevékenysége során jellemzően az országon belül értékesíti az érintett rendszerek
licenceit, az ügyfél igényeire szabva bevezeti, továbbfejleszti a rendszert,
majd ezt követően végfelhasználói támogatást nyújt.

Barátságos csapatuk bővítése céljából keressük új kollégájukat
azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba:

INFORMATIKAI RENDSZERÜZEMELTETŐ KONZULENS

A folyamatosan futó bevezetési projektjeik és a meglévő ügyfeleik
igényeinek kiszolgálása IT üzemeltetőként.

Leendő feladatok:
  • SAP Business One alkalmazás és Adatbázis működés biztosítása, mentések ellenőrzése
  • Rendszer adminisztrációs (üzemeltetési, adminisztrátori) feladatok ellátása
  • Linux és Windows alapú infrastruktúra üzemeltetés
  • Új gépek, egyéb hardver eszközök beállítása, rendszeres ellenőrzése
  • A vállalatnál dolgozó munkavállalók részére felhasználói IT támogatás nyújtása telefonon keresztül, illetve távoli hozzáféréssel
  • Segítségnyújtás az ügyfeleknek a problémák megoldásában
Pozícióhoz tartozó elvárások:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • IT hibakeresésben, probléma megoldásban gyakorlat
  • Rendszeradminisztráció, jogosultság kezelési tapasztalat
  • Microsoft Windows kliens operációs rendszerek és Microsoft Office magas szintű ismerete (rendszergazdai szinten)
  • Angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban, nem okoz problémát a telefonon történő kommunikáció az ügyféllel, partnerekkel
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Precizitás, alapos és igényes munkavégzés
  • Megoldás-orientált szemléletmód
  • Szakmai újdonságok iránti érdeklődés, nyitottság
  • Határidők betartása
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés Tudásátadási készség
  • Megbízhatóság, stressztűrés, rugalmasság
Előnyt jelent:
  • SAP Business One ismeret
  • Linux szerver üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Adatbázis kezelők, hálózati protokollok, tűzfalak ismerete
  • Virtualizációs termékek és technológiák (Hyper-V, VMware, stb.) ismerete, releváns üzemeltetési tapasztalatok
  • Alapvető hardveres/szerveres/desktop ismeretek
  • Script (bash, powershell, batch) írási ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálnak:
  • Alapbéren felüli havi teljesítményalapú bónusz rendszer
  • Határozatlan idejű munkaviszony 3 hónapos próbaidővel
  • Home Office támogatás (havonta, munkában töltött napok száma szerint időarányosan bruttó 26.680 Ft)
  • Laptop, telefon biztosítása
  • Székhely/Iroda: 2370 Dabas, Bartók Béla út 90. (1 éven belül tervezik az iroda áthelyezését Budapestre)
  • 75% Home Office, 25% Dabas/Budapest (havonta kb. 2-3 alkalommal szükséges irodai jelenlét)
Munkaidő:
  • Teljes munkaidős
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű
önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!