Partnerünk az OnLiveIT Kft. Magyarország legnagyobb független
SAP Business One és SAP Business ByDesign forgalmazója.

Tevékenysége során jellemzően az országon belül értékesíti az érintett rendszerek
licenceit, az ügyfél igényeire szabva bevezeti, továbbfejleszti a rendszert,
majd ezt követően végfelhasználói támogatást nyújt.

Barátságos csapatuk bővítése céljából keressük új kollégájukat
azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba:

JUNIOR ÉRTÉKESÍTŐ (ERP TERÜLET)

Junior munkatársként segíted a SAP Business One rendszer értékesítését végző kollégák munkáját,
valamint az ügyfelekkel történő hatékony kapcsolattartást is!

Leendő feladatok:
  • Statisztikák, riportok készítése
  • Teljes körű adminisztratív tevékenység
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Tenderek előkészítésében való részvétel
  • Ügyfél-találkozókhoz szükséges anyagok összeállítása
  • Ajánlatok elkészítéséhez szükséges háttér adatok gyűjtése
  • Szerződések elkészítése és az ezzel kapcsolatos ügyintézés (aláíratás, PO bekérés, teljesítési igazolások)
  • SAP Business One CRM rendszer oldali támogató feladatok
  • Belső szakmai programok és ügyfél-események szervezésének támogatása
Pozícióhoz tartozó elvárások:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • 1 év értékesítés támogatói munkakörben szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Írásban és szóban egyaránt hatékony kommunikáció
  • Kreatív gondolkodás
  • Ügyfélközpontú, proaktív hozzáállás, segítőkészség
  • A legfontosabb elvárás a MOTIVÁCIÓ
Előnyt jelent:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • CRM rendszer gyakorlati ismerete
  • Pénzügyi, számviteli ismeretek
  • Ügyviteli szoftver kapcsán szerzett tapasztalat
  • Értékesítési folyamatok kialakításában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálnak:
  • Kiemelkedő alapbér
  • Kialakított bónusz
  • Határozatlan idejű munkaviszony 3 hónapos próbaidővel
  • Home Office támogatás (havonta, munkában töltött napok száma szerint időarányosan bruttó 26.680 Ft)
  • Laptop, telefon biztosítása
Munkavégzés pontos helye:
  • 75% Home Office, 25% Dabas/Budapest
Munkaidő:
  • Teljes munkaidős, rugalmas
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű
önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!